Звання майстра серця, душі та металу не залежить від національності

31.07.2020, 11:39
Звання майстра серця, душі та металу не залежить від національності
Фото: 5 канал

Село Доброслав Лиманського району Одеської області дедалі більше притягує до себе туристів і небайдужих до долі держави громадян.

Причиною тому є унікальний на всю Україну меморіал, присвячений бойовому Чину "кіборгів" — захисників Донецького аеропорту.

Ініціаторами дивовижного проєкту стали місцеві мешканці, а його безпосередніми виконавцями кубинський коваль Освальдо Іскієрго-Фрага і український скульптор Віталій Квак.

Особливість меморіалу полягає у тому, що він є мінікопією зруйнованої російськими окупантами диспетчерської вежі Донецького летовища, висота якої становить 7,5 метра.

При цьому довкола неї стоять 4 фігури "кіборгів", які то зникають, то з'являться, викликаючи у глядачів певну ілюзію: українські захисники полягли за нас із вами, проте їхній дух продовжує жити вічно.

Питання залишається відкритим — чому подібні витвори мистецтва, стараннями людей доброї волі, з'являються в невеличких населених пунктах. І чому нічого подібного не створено на рівні столиці.

Читайте також:
Історія
Більшовицькі загарбники завжди відрізнялися своїм дикунським ставленням до поневолених народів. Не тільки європейців мордували, а й азійців.
27 березня, 13:27
Історія
Влітку 1912 року у піщаних дюнах між Новими Санжарами та Кустоловим випадково знайдено історичний скарб. 800 предметів із золота та срібла!
18 березня, 20:28
Опінії
Геннадій Геннадійович Москаль – це була, напевно, найяскравіша людина з тих, кого я знав.
18 березня, 10:22
Історія
Геройський Чин крізь призму часу, який по сьогодні надихає на борню за свободу і державність. Вклонімося незламним карпатським січовикам!
15 березня, 13:49
Історія
З нагоди 210-ї річниці від Дня народження славетного українського поета, письменника, митця і пророка нації.
09 березня, 11:15
Опінії
Відтепер, проїжджаючи повз цей обласний центр, кожен охочий може прийти до світлого образу Тараса Бобанича. Низький уклін тобі, «Хаммере»!
21 лютого, 20:31