У Пирятині сміттєва криза через брак пального

ПОЛТАВА
20.08.2022, 20:03
У Пирятині сміттєва криза через брак пального

Перебої з вивезенням побутових відходів на території Пирятинської громади стали набувати ознак справжнього екологічного лиха.

Водночас в органі місцевого самоврядування переконують, що всі проблеми пов'язані з тимчасовою нестачею пального для комунального транспорту.

Натомість жителі Пирятина все частіше скаржаться на сморід і стихійні звалища, які утворюються від скупчення сміття на прибудинкових контейнерних майданчиках.

Міська влада, своєю чергою, намагається владнати ситуацію, через яку страждають пересічні мешканці, а тому просить потерпіти, не уточнюючи скільки саме.

«На сьогодні проблема виникла через нестачу пального для транспорту КП "Каштан", що здійснює вивіз сміття. Двічі поспіль не відбувся тендер для визначення постачальника пального. Є сподівання, що до кінця місяця ситуацію вдасться вирішити, адже з продавцем пального вже укладено договір. Тому просимо вибачення за тимчасові незручності та робимо все можливе, аби їх усунути в оптимально короткі терміни», – повідомили у виконавчому комітеті Пирятинської міськради.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що за повної бездіяльності влади, українці об'єднуються та разом вирішують проблеми громади.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
У місто Овруч Житомирської області прибули перші вантажівки зі збірними дерев'яними модулями дитячого садочка.
26 березня, 21:20
Полтава
Там, де ще вчора безвідповідальні та несвідомі жителі залишали купи побутового та будівельного сміття, нині чиста місцевість.
14.08.2022, 09:07
Війна
Майже двомісячне перебування окупаційно-терористичних сил РФ на Сумщині залишило по собі великі рани, які не скоро загояться.
31.07.2022, 07:34
Полтава
Небайдужі мешканці Нехворощанської громади з власної ініціативи взялися розбудовувати зону відпочинку на березі річки Оріль.
30.06.2022, 08:13
Полтава
Спорудженню нової мостової переправи через річку Дніпро у Полтавській області примхи погоди не завада.
26.01.2022, 13:33
Полтава
Артезіанські свердловини Лубенської громади відтепер перебуватимуть під охороною комунального підприємства "Лубни-Водоканал".
17.01.2022, 13:05