У Полтаві «Сталь» не розплавилася

ПОЛТАВА
02.04.2016, 22:09

Поєдинок між полтавською «Ворсклою» та дніпродзержинською «Сталлю», що відбувся в Полтаві, викликав більше питань, ніж відповідей. Обидва клуби є міцними середнячками, в турнірній таблиці розташовуються недалеко один від одного, та й клас команд приблизно однаковий, що підтвердила звітна зустріч. Господарі поля заявили про свої єврокубкові амбіції, але не підтвердили такі заяви якістю гри. За словами наставника Василя Сачка, продемонструвати кращі якості його підопічним завадило футбольне поле, що стало після затяжних дощів в'язким і не придатним для гри.

У Полтаві «Сталь» не розплавилася_1

Гра була ще цікава і тим, що дніпродзержинську команду в зимове міжсезоння очолив іноземний фахівець Ерік ван дер Меєр з Голландії. Чи зможе чужинець адаптуватися в нашій країні і пристосуватися до українських реалій, покаже час. Поки ж його підопічні завоювали в Полтаві одне очко, тож «коуч» гостей залишився дуже задоволений.

Глядачів в суботній вихідний день на стадіоні зібралося небагато. Можливо, причиною цього була мінлива погода. Сонце, яке зрідка виходило із-за хмар, змінювала похмура погода, а дощ з пронизливим вітром були не найкращими супутниками поєдинку.

У Полтаві «Сталь» не розплавилася_3

У діях обох суперників було багато браку. Гравці часто втрачали м'яч, віддавали неточні передачі, а до реальних небезпечних моментів справа не доходила і зовсім. Порадували воротарі, яким кілька разів доводилося виходити зі своїх володінь, щоб рятувати свої команди в ролі польових гравців. З цим обидва стража воріт справлялися на відмінно. У складі гостей виділявся Васін, який намагався створити моменти сам собі, у ворсклян виконував соло Хльобас. Саме він на 25 хвилині потужно вистрілив зі штрафного, але голкіпер «Сталі» на удар зреагував.

Мабуть, найцікавішим моментом першої половини зустрічі була сутичка гравців двох команд. До бійки справа на щастя не дійшла, але поштовхалися гравці довго. За це найактивніший з них - Даллку з «Ворскли» отримав жовту картку.

У Полтаві «Сталь» не розплавилася_5

Другий тайм пройшов під акомпанемент атак «Ворскли», на вістрі яких були Шиндер і Хльобас. Обидва мали моменти для взяття воріт, але втілити їх в забиті голи не зуміли.

Масовані атаки господарів поля супроводжували весь другий тайм. Реальний шанс відзначитися мав захисник Дитятьєв, коли, здавалося вже до вірного, пробивав головою, але м'яч пролетів над поперечиною.

Хвилин за десять до завершення поєдинку, Сачко випустив на поле досвідченого Ковпака. Ветеран українського футболу був покликаний допомогти свої досвідом і забити в ворота «Сталі». Не вдалося.

Дніпродзержинці чи не всією командою кістьми лягали під удари футболістів «Ворскли», що принесло «Сталі» нічийний результат – 0:0.

Полтавці залишаються на своєму п'ятому місці, додавши одне очко в свою скарбничку.