У помсті українцям за бійню у «Крокусі» російські карателі мордують чеченців

КРИМІНАЛ
02 квітня, 21:32
У помсті українцям за бійню у «Крокусі» російські карателі мордують чеченців
Фото: 1ADAT

Затриманий після здійсненого ФСБ у спілці з ІДІЛ теракту ічкерієць Асхаб Успанов загинув у поліційному відділку. Московити закатували його.

Про трагедію, яка сталася в одному із районів Москви, повідомила незалежна ічкерійська медійна агенція «1ADAT». Зазначається, що незаконно арештованого Асхаба Успанова звинуватили у роботі на спеціальні служби України для нібито участі у бійні в «Crocus City Hall».

Ічкерійця затримали 22 березня, він встиг повідомити про арешт дружині, сказавши: «Я нагрубіянив силовикам, але у них на мене нічого немає». Жінка приїхала до відділку за 2 години, де поліцаї відзвітували, що «чоловіка більше немає в живих».

За відомостями агенції «1ADAT», під час затримання Асхаб Успанов чинив опір силовикам, оскільки не знав, що це за люди. Ічкерійця замордували, зламавши хребет і ребра, потім карателі інсценували самогубство.

Дружині показали тіло після розтину патологоанатомами, на якому чітко видно сліди тортур. Однак вона відмовилася визнавати факт суїциду навіть під тиском силовиків.

Крім того, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», страх і терор — єдиний спосіб народної мобілізації на росії. Цинічний цивілізований світ жаліє та співчуває вбивці, який всіляко намагається видати себе за жертву.

У помсті українцям за бійню у «Крокусі» російські карателі мордують чеченців_1
Читайте також:
Кримінал
Дівчата віком від 13 до 16 років стали спільницями у вбивстві 59-річного чоловіка в центрі Торонто
21.12.2022, 23:34
Війна
Поблизу бази відпочинку "Світанок" у селищі Мар'янське на Дніпропетровщині рашистські загарбники вбили людей, які евакуювалися з Херсонщини.
08.04.2022, 08:33
Війна
На околиці міста Сєвєродонецьк рашистські загарбники вбили підприємця, волонтера і незламного українця Олександра Кононова.
13.03.2022, 20:01
Кримінал
Кому вигідно списати на суїцид смерть співробітника регіонального главку СБУ на Дніпропетровщині?
27.12.2021, 12:35
Світ
Інцидент стався на півночі Індії нібито через спробу блюзнірства
19.12.2021, 19:57
Війна
Політик пізнав тіхаря, який працював в МВС ще в часи Януковича.
28.10.2021, 16:11