ФСБ зламала сибірського самостійника, який сидітиме за ґратами

КРИМІНАЛ
22 березня, 21:45
ФСБ зламала сибірського самостійника, який сидітиме за ґратами
Фото: Андрей Романов

20 березня Мєщанскій районний суд Москви на закритому засіданні засудив борця за волю Сибіру Ігоря Кузнєцова до 3 років ув'язнення (умовно).

Такі відомості кореспонденту медіаагенції «Останній Бастіон» надав його соратник Андрєй Романов. Вимушений політичний емігрант заявив, що попри оголошений умовний строк сибірський самостійник відсидить у колонії суворого режиму цілий рік.

Сторона обвинувачення в особі Слідчого комітету та ФСБ РФ спершу вимагало для Ігоря Кузнєцова 9 років ув'язнення, проте невдовзі зменшило термін до 4,5 років. Причиною став тиск гебістів на затриманого і його родину, яка зводить кінці з кінцями, а тому пішли на угоду із режимом.

«Ігоря звинувачено у діяльності руху «Лівий опір», але довести цього не змогли. Також за цією кримінальною справою проходжу я, кубанська самостійниця Дар'я Полюдова та 4 інших наших однодумців, кого вже засудили до 9 років каторги на Колимі. Ігоря привезли літаком із Томська до Москви та закрили у московському СІЗО. За весь цей час, що він сидів (починаючи із літа 2021 року), сильно постарів і захворів на цукровий діабет. Він не витримав тиску режиму, здався на милість путіністам.

У день винесення вироку Ігорю Кузнєцову я вийшов у середмістя Гельсинкі до посольства країни-агресора на підтримку всіх побратимів. Дар'я Полюдова теж сидить у московських катівнях, але вона сильна, бо самотня. Гебістам доведеться ще пошукати методи, щоб її зламати. Сподіваюся, вона витримає ці тортури, це випробування долі», — прокоментував ситуацію Андрєй Романов.

Тим часом як раніше інформувала медіаагенція «Останній Бастіон», поки західний істеблішмент толерує російську псевдоопозицію, Кремль заґратовує борців за свободу. Під прицілом — проукраїнські активісти.

Андрє Романов протестує проти вироку Ігорю Кузнєцову перед посольством РФ у Гельсинкі
Андрєй Романов протестує проти вироку Ігорю Кузнєцову перед посольством РФ у Гельсинкі
Читайте також:
Опінії
Народ, який не встав груддю за своїх героїв, встане на коліна перед героями ворога. Так було завжди у минулому, і Україна не виключення!
14 травня, 13:34
Опінії
«Президента Голобородька» прислуга свідомо підсадила на особисту помсту Роману Червінському. Але кара прийде, правосуддя переможе.
02 травня, 13:34
Світ
Кремлівські каральні органи перейшли у наступ на іноземців, які законно перебувають у межах країни-окупанта. Затриманих одразу депортують.
31 березня, 16:31
Кримінал
Відомий томський журналіст, громадський діяч Ігорь Кузнєцов відмовився від сепаратизму та підтримки України. Гебісти обіцяли зменшити строк.
17 березня, 19:08
Війна
Антті Васюренко — нащадок етнічних карелів та українських переселенців. З юного віку він жив думкою про національну свободу Карелії.
08 лютого, 12:29
Політика
Легендарного комбата, фронтовика на позивний «Туман» кинуто за ґрати без права застави. Зе-влада усуває ініціативних військовослужбовців.
31 січня, 19:14