У президента є офшори? — Тоді до нього навідається прокуратура

КРИМІНАЛ
09.10.2021, 13:26
У президента є офшори? — Тоді до нього навідається прокуратура
Фото: Прямий

Проти президента Чилі Себастьяна Піньєри розпочали кримінальне провадження через згадку його імені у так званому списку "Pandora Papers".

Українцям подібний сценарій щодо "президента Голобородька", який покриває корупцію і заохочує непотизм, може поки тільки снитися, бо у нас держава — ворог народу.

Інформацію про початок прокурорського розслідування повідомило місцеве видання "Diario U-Сhile" із посиланням на правоохоронні органи південноамериканської республіки.

Зазначається, що Себастьяна Піньєру підозрюють у незаконному продажі за $152 мільйони гірничодобувної компанії "Dominga" через фірму на Вірґінських островах, яка належить його дітям.

«Спираючись на оприлюднені відомості "Pandora Papers", наші слідчі проведуть власне розслідування через можливість того, що вищезазначена угода пов'язана з хабарем. Ми також не виключаємо існування інших податкових злочинів, учинених теперішніми високопосадовцями. Станом на цю мить уже розпочато провадження за кількома статтями Кримінального кодексу», — йдеться у заяві пресслужби чилійської прокуратури.

У разі доведення факту правопорушення президенту Піньєрі загрожує тюремне ув'язнення строком на 5 років.

Знаково, що на тлі публікації розслідування "Pandora Papers" вітчизняні антикорупційні органи, приміром, такі як НАЗК, також пообіцяли врахувати наслідки офшорного скандалу під час перевірки декларацій представників Зе-команди.

Однак ніде правди діти, популістам з угруповання "Слуга народу" подібні кримінальні справи не загрожують, адже вони мають "міцний дах" у вигляді "непідкупних" силових структур і олігархів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Зеленський разом із Коломойським за 2 роки зуміли "взяти" абсолютну владу в Україні.

Чилійський президент відповідає на питання журналістів щодо наявності у нього офшорів
Чилійський президент відповідає на питання журналістів щодо офшорного скадалу
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Ця людина стане керівником агентства під час війни і буде очолювати його найближчі чотири роки.
вчора, 19:15
Опінії
Дружина заступника генпрокурора навесні 2022 року вивезла з України 3 890 902 грн для придбання нерухомості в Туреччині.
вчора, 10:44
Кримінал
Ексголові правління НАК «Нафтогаз України» дозволили залишити країну «на декілька днів».
вчора, 06:45
Опінії
А чи не міг би батоні Давид Арахамія наступного разу повідомити розцінки на подібну послугу?
23 лютого, 17:36
Кримінал
Шурма порушив вимоги щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.
23 лютого, 16:28
Політика
Андрій Єрмак призначив свого очільника на «Київміськбуд».
22 лютого, 16:40