У прифронтовому Запоріжжі активізувалися російські монархісти

ВІЙНА
05.11.2023, 20:02
У прифронтовому Запоріжжі активізувалися російські монархісти

Обласний центр, який знаходиться за 50 кілометрів від передової, досі насичений колаборантами. Російська агентура сама себе демаскує.

Відповідні кадри з середмістя Запоріжжя оприлюднила українофобська прокремлівська структура «РФО Память». Учора, 4 листопада, її агенти (самозвані російські монархісти — прим. ред.) провели вуличну акцію до горезвісного «Дня російської народної єдності».

Як можна побачити зі світлин, подія відбулася на світанку, відразу із завершенням комендантської години. Ворожі пропагандисти, кількість яких поки не встановлена, вийшли до пам'ятника князю Святославу Хороброму, сфотографувалися й одразу ж щезли.

Тримаючи саморобні плакати ці українофоби з прикритими обличчями закликали до «возз'єднання Малоросії з Великоросією» та припинення «безнадійного опору». Прикметно, що подібні провокації російська агентура активізувала саме зараз, коли на фронті немає перемог у жодної зі сторін.

Окупанти з пропагандистами навмисно використовують місцевих колаборантів і так званих «ждунів» задля деморалізації українського суспільства. Сподіваємось, зрадливих потвор (того, що на фото і того, хто фотографує — прим. ред.) уже шукають хлопці у погонах.

Раніше «Останній Бастіон» інформував читачів про те, що співробітники СБУ затримали агентів ФСБ РФ у Запоріжжі. Радимо вітчизняним спецслужбістам посилити контррозвідувальні заходи у прифронтовому місті, щоби ворожі шпигуни не почувалися наче вдома, як на росії.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Мавпуючи московських васалів, прем'єр-міністр КНР розвісив локшину на вуха зажерливих єврокомуністів. Сталося це у швейцарському Давосі.
21 січня, 07:59
Спорт
Гравців клубів «Антальяспор» Саґіва Єхезкеля та «Башакшехір» Едена Карцева затримали у Туреччині. Вони «публічно розпалювали ворожнечу».
16 січня, 06:08
Опінії
Час переконувати закордонних «рускоговорящіх» за рахунок платників податків і обмежених ресурсів для оборони країни точно минув!
04 січня, 11:55
Політика
Старша донька 45-го американського президента разом із чоловіком перебувають з офіційним візитом в Ізраїлі. Подібне тягне до подібного.
22.12.2023, 19:45
Світ
Головний російський воєнний злочинець звернувся із багатогодинним словесним проносом до власного плебсу. Нічого нового він не сказав.
15.12.2023, 12:48
Політика
Російський бункерний дід оголосив, що балотуватиметься на прийдешніх президентських виборах. Уже зараз рівень його підтримки перевищує 73%.
11.12.2023, 08:23