У Раді хочуть дозволити СБУ проводити контррозвідувальні дії без рішення суду

ПОЛІТИКА
17 вересня, 11:05
У Раді хочуть дозволити СБУ проводити контррозвідувальні дії без рішення суду

Це вже встановлена диктатура від зелених мух,чи як?

Голова Комітету Ради з оборони та нацбезпеки Олександр Завітневич ("Слуга народу") зареєстрував проект постанови про ухвалення за основу свого ж законопроекту 7684-1, яким СБУ надається великий перелік нових повноважень.

Зокрема, Служба безпеки наділяється правом проводити контррозвідувальні дії (а це зняття інформації, контроль за особами, огляд публічно недоступних осіб, включаючи негласне проникнення у житло тощо) без рішення суду "у виняткових випадках" (перелік виняткових випадків не додається) ).

При цьому СБУ має протягом 72 годин звернутися до суду, щоб отримати дозвіл постфактум.

У особливий період або під час військового стану СБУ зможе здійснювати безпосередній доступ до стаціонарних та рухомих систем та пристроїв відео, аудіоконтролю, отримає доступ до інформаційних систем реєстрів, банків, баз даних, документів на підставі письмового рішення голови СБУ або особи, яка його замінює. СБУ отримає право "здійснювати на підставі рішення суду тимчасове обмеження доступу до інформаційних ресурсів з метою недопущення проведення проти України спеціальних інформаційних операцій, спрямованих на підрив конституційного порядку, порушення суверенітету тощо" (мабуть, йдеться про блокування сайтів).

Крім того, СБУ отримує право проводити ідентифікацію осіб із використанням геномної інформації (здійснювати відбір геномної інформації, зберігання, обробку, проводити молекулярно-генетичні дослідження, вести та адмініструвати базу даних геномної інформації).

У Раді хочуть дозволити СБУ проводити контррозвідувальні дії без рішення суду_1

Читайте також:
Політика
На території Китайської  народної республіки поновилися масові протести безправних громадян проти суворих коронавірусних обмежень.
вчора, 07:45
Світ
Коли чуєте, що сіоністи з мусульманами один одному вороги – не вірте, насправді вони найзапекліші партнери у боротьбі проти ґоїв і невірних.
26 листопада, 17:48
Світ
Москва має всіляко скувати сили колективного Заходу в Україні, щоби арабська коаліція та Ізраїль не змогли самотужки напасти на Тегеран.
14 листопада, 20:23
Світ
Історично склалося так, що кремлівський режим завжди захищав право шиїтської диктатури в Ірані на власну ядерну енергію.
08 листопада, 17:00
Економіка
Доведене до зубожіння працездатне населення віднедавна окупованої росіянами Білорусі опинилося у безвиході через лукашенківську диктатуру.
29 жовтня, 18:01
Опінії
Сі Цзіньпіна офіційно "короновано імператором" Китайської народної республіки. Його наново обрано "червоним вождем", усі терміни скасовані.
24 жовтня, 08:45