Третю добу поспіль на сайт Останнього Бастіону йдуть DDos атаки

Виміри
24 червня, 16:55

Колаборанти, з числа працівників правохоронних органів, систематично намагаються втрутитися в діяльність ліцензованого ЗМІ Останній Бастіон.

Телефони редакції знаходяться під тиском гуякерського угрупування правохоронних органів.

Третю добу поспіль на сайт Останнього Бастіону йдуть DDos атаки_1

Виходячи в вищесказаного, редакція Останнього Бастіону усвідомлює, що журналістські розслідування відносно казнокрадів, корупціонерів, політичних хвойд, сепаратистів різного штибу, колаборантів,  та іншої нечисті, які впилася в Україну в часи поневірянь, правдиві, і досягають своєї мети.

Водночас, мусимо повідомити прости господи гуякерів, які атакують сайт і телефони редакції, що ми знаємо, хто, звідки, та з яким мотивом чинить тиск на редакцію.

Доводимо до відома голови СБУ лейтенанта Івана Баканова, міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського, що, якщо вашим підлеглим під час війни більше нічим зайнятися, окрім піклування за власні дупи, то пригоди їх знайдуть самі.

Сподіваємося, що лейтенант Баканов і Денис Монастирський, прямим обов'язком яких є дотримання державної безпеки, дотримання чинного законодавства, забезпечення прав і свобод людини, зможуть в законодавчому полі розібратися з власниками мобільних телефонів з підпорядкованих їм структур, визначити замовників та виконавців, та притягти винних до кримінальної відповідальності.

Повідомляємо органи державної влади, про підривну диверсійну діяльність колаборантів, з числа працівників правохоронних органів, які систематично намагаються втрутитися в діяльність ліцензованого ЗМІ Останній Бастіон.

Звертаємо увагу U.S. Embassy Kyiv Ukraine, British Embassy Kyiv, Embassy of Canada to Ukraine, USAID UkraineIFJ - International Federation of Journalists на прояви тиску з боку правохоронних органів на редакцію видання,  що є грубим порушенням законів України, та її міжнародних зобов’язань щодо забезпечення свободи слова та захисту роботи журналістів.

P.S. Користуючись наданою нагодою звертаємось до "патронів" діяльності ОЗУ - героя наших публікацій очільника СБУ в Полтавській області Євгена Борзілова, його першого заступника - куратора економічного блоку Юрія Західного, співробітника УСРи -  Олександра Єрмака оприлюднити договори про надання/отримання  послуг у "преміум фітнес клубі "Vitamin"", у тому числі з отриманими ними фіскальними чеками.

В свою чергу, незабаром Останній Бастіон розкриє роль працівника УСРи Олександра Єрмака у діяльності злочинного угрупування на чолі з колаборантом кивою, націленого на рейдерське захоплення чужого майна.

Сподіваємося, що працівник УСРи полковник Єрмак зможе пояснити, навіщо він особисто, на власній автівці, привозив очільника міського відділу поліції додому до кивиного співучасника злочинів, засудженого до ув'язнення, одного з ініціаторів створення "новороссії", Чередніченка, та які злочинні накази отримував колишній начальник міського відділу поліції від Чередніченка в присутності Єрмака.

Правду не спинити.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Політика
Журналісти та медійні ГО вимагають повернути відібрані через репортажі в Херсоні акредитації
14 листопада, 16:15
Опінії
А знаєте як їм віддячили? Позбавили акредитації !
14 листопада, 13:38
Світ
Про одну з найважливіших битв між демократіями та диктаторами, що розгортається цього тижня в Бухаресті
28 вересня, 10:15