У Решетилівці пацієнтів лікарень годують коштом волонтерів

ПОЛТАВА
25 лютого, 11:15
У Решетилівці пацієнтів лікарень годують коштом волонтерів

На тлі війни вітчизняні державні та комунальні органи самоусунулися від виконання конституційних обов'язків. Розкрадати бюджет не припинили.

Як вдалося з'ясувати медіаагенції «Останній Бастіон», у рамках проєкту «Курс на Незалежність. 2.0» благодійники надали допомогу Решетилівській центральній лікарні. До медичного закладу завезено кілька тонн харчів.

Зокрема, від товариства «Ол-Агро-Імпульс» на безоплатній основі отримано: овочі, спеції, курячі яйця, крупи та м'ясні продукти (не консерви — прим. ред.). Загальна сума придбаних товарів сягнула 23 тисячі 329 гривень.

Своєю чергою, представники «Доброї Ферми» поставили крупи, борошно, масло селянське (72,6% жирності) на суму 8750 гривень. У Решетилівській міській раді пояснюють, що «надані продукти будуть використані для харчування осіб, які лікуються у вказаному закладі охорони здоров'я».

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачам про те, як у Полтавському центрі МСЕК роками процвітає хабарництво. Поліція Полтавщини викрила незаконну схему оформлення чоловікам інвалідності у воєнний час.

Читайте також:
Полтава
Воїни 115-ї Окремої механізованої бригади, які боронять Україну на Авдіївському напрямку, потребують допомоги. Тому вирішено розпочати збір.
09 квітня, 06:00
Полтава
Чиновникам і депутатам немає часу вкладатися в українську перемогу, адже посилено набивають кишені. Підтримка воїнів — на громадянах.
26 березня, 07:09
Полтава
Тим часом пирятинські депутати, поліцаї, прокурори, судді та чиновники набивають собі кишені. Корупціонери вважають, що «війна все спише».
26 лютого, 19:23
Полтава
Захід відбувся у приміщенні Гадяцького історико-краєзнавчого музею. Організувала експозицію-продаж юна живописиця Каріна Тренбач.
08 лютого, 06:25
Полтава
З ініціативи доньки українського фронтовика у Великій Багачці проведено благодійний ярмарок і концерт. Присутні підтримали воїнів гривнею.
25 січня, 21:46
Полтава
Поки Гринкевичі опановували мільярди з бюджету, а судді купляли елітні автівки, свідомі українці гарують. У кожного своя перемога.
23 січня, 12:31