У росіян перевага лише у небі, на суходолі їх очікує повний розгром

ВІЙНА
21 квітня, 08:12
У росіян перевага лише у небі, на суходолі їх очікує повний розгром

Велика битва за Схід України триває і попри всі спроби російських окупантів зайняти нові міста, українські захисники стримують навалу.

На 55-ту добу запеклої війни московитські війська впевнено опанували повітряний простір, тоді як на землі їм завдано багатотисячних утрат у живій силі та техніці.

Про це йдеться у розлогому репортажі з фронту, підготовленого й оприлюдненого журналістом британської компанії суспільного телерадіомовлення Джонатаном Білом.

Військовий кореспондент стверджує, путінський "бліцкриґ", очевидно, зазнав поразки, але командування окупаційно-терористичних сил за всяку ціну все ще намагається здобути хоч якусь перемогу.

«Зараз на суходолі ми спостерігаємо розвідку боєм. Росія не намагається блискавично – і безрезультатно – атакувати, як відбувалося раніше на Півночі України. Так, із важкими боями їм вдалося захопити Кремінну, проте на всіх інших напрямках російські атаки були відбиті українськими вояками. Тепер росіяни зосередилися на Сході та Півдні, проте навіть там їм ніде не вдалося просунутися далеко», – змальовує поточну ситуацію на фронті Джонатан Біл.

Окрім того, британський репортер підтверджує тезу багатьох західних і українських аналітиків: час вперто грає проти російської армії.

«Путін хоче швидкої перемоги, але поки що жодне з поставлених ним завдань не було виконано. Російські війська навіть не взяли Маріуполь, вони його розбомбили, а це не одне і теж саме. Поки що тривають постійні артилерійські дуелі, у зв'язку з чим Україні потрібно більше артилерії та важкої бронетехніки. Отримавши все необхідне від західних партнерів, Україна зможе здобути перемогу», – підсумовує Джонатан Біл.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на державному кордоні з Харківщиною росіяни скупчили понад 90 ударних гелікоптерів.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Південний фронт палає не менше Східного, де українські захисники методично ліквідують техніку і особовий склад російських загарбників.
07:00
Війна
Російські загарбники намагатимуться втримати багатостраждальну перлину Приазов'я за всяку для себе ціну, тому споруджують укріплення.
вчора, 21:54
Війна
Тактикою росії на Бахмутському напрямку є вогневий вал і набіги на позиції українських захисників великою кількістю живої сили.
04 грудня, 18:01
Війна
Російські загарбники ганебно вмирають групами у промерзлому степу на Сході України від постійних вогневих уражень наших захисників.
02 грудня, 17:01
Війна
Чисельним загонам окупаційно-терористичного контингенту РФ вдалося зайняти знищене їхніми ж артилерійськими обстрілами село.
02 грудня, 06:59
Війна
Росіяни поспішно споруджують так звану "лінію оборони" поблизу Сватового, оскільки мають сподівання втримати Схід України.
01 грудня, 19:24