У Росії на ЧС-2018 з хокею серед юніорів організатори вимкнули гімн США після їхнього виграшу у росіян

27.04.2018, 11:37
СВІТ
У Росії на ЧС-2018 з хокею серед юніорів організатори вимкнули гімн США після їхнього виграшу у росіян

У чвертьфіналі турніру, що триває у російських містах Челябінську та Магнітогорську, юніорська збірна США, діючий чемпіон світу з хокею у віковій категорії U-18 вибила команду Росії з битви за медалі.

5:1 (чотири голи в кінцівці зустрічі) – такі невтішні цифри на табло могли спостерігати 7500 уболівальників на трибунах і ще сотні тисяч біля екранів телевізорів. Матчі домашнього турніру, до речі, транслювалися в Росії по федеральному каналу.

Після гри американці і росіяни вишикувалися в центрі майданчика, прапор США став підніматися до склепіння арени, а з колонок залунала незрозуміла какофонія з гімну США і, здається, Словаччини. Втім, можливо, це був якийсь інший гімн.

Головний тренер американців стояв, приклавши руку до серця, слухав і навряд чи щось розумів, але стримувався. У підсумку організатори вимкнули гімн, а російські вболівальники в тиші стали скандувати «Росія, Росія!». Та американські юні хокеїсти не розгубилися і продовжили співати свій гімн а капела, незважаючи ні на що (на фото). Камера вихопила Олівера Вальстрьома. За виразом його обличчя все було зрозуміло, з такою люттю він намагався перекричати чужі трибуни.

Додамо, що американці в цілому відреагували на дану ситуацію спокійно. Оргкомітет та Федерація хокею Росії принесли офіційні вибачення збірній США. Американці вибачення прийняли і сказали, що нічого страшного.

Читайте також:
Об'єднання Західної та Східної Німеччини відбулося 30 років, але там досі існує поділ громадян.
14:20
На думку Путіна, сталінізм критикують «спадкоємці посібників нацистів».
06:18
У Мехіко відбулося підписання угоди про спільну торговельно-митну зону між Канадою, США та Мексикою.
вчора, 10:35
Екологічні програми уже не вперше звинувачують у переслідуванні економічних і політичних цілей.
вчора, 06:44
Туреччина не затвердила узгоджений план НАТО щодо оборони країн Балтії та Польщі.
10 грудня, 13:50
Студенти навчальних закладів РПЦ відбуватимуть відрядження до Абхазії та Південній Осетії.
10 грудня, 11:40