У Рязанській області рф вибух повністю знищив цех порохового заводу

ВІЙНА
15 серпня, 12:36
У Рязанській області рф вибух повністю знищив цех порохового заводу

Є загиблі та поранені.

Удень 15 серпня на пороховому заводі «Еластік» у Рязанській області стався вибух, унаслідок якого повністю зруйновано цех. Також відомо про загиблих та постраждалих.

Про це пише російське пропагандистське агенство «РИА Новости», а також низка російських Telegram-каналів, зокрема Shot і Baza.

Причиною вибуху називають порушення техніки безпеки в цеху, де виробляється порох. Нині внаслідок вибуху й пожежі цей цех повністю зруйновано.

Повідомляють про трьох загиблих і 20 постраждалих. Однак, за даними Baza, кількість загиблих уже досягла 5 людей, ще деякі лишаються під завалами.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Війна
Серія смертей топменеджерів і бізнесменів, що охопила росію незабаром після початку великої війни з Україною, триває.
08 вересня, 17:42
Війна
Завод працюватиме лише на 23% від своєї проєктної потужності.
06 вересня, 06:11
Війна
Очільник компанії каже, що це через ОПЕК.
30 серпня, 14:03
Війна
Пошкоджено основні установки первинної переробки нафти — CDU-4 і CDU-5, кожна з яких має потужність 70 тисяч барелів на добу.
29 серпня, 21:26
Війна
Російські підприємства хочуть податкові пільги через атаки безпілотників.
28 серпня, 14:42
Політика
Кремлівський режим витратить на тюрми у 140 разів більше, ніж на освіту.
27 серпня, 10:04