У селі Василівка на Полтавщині з'явився централізований водогін

ПОЛТАВА
18.11.2021, 07:00
У селі Василівка на Полтавщині з'явився централізований водогін

На 30-му році незалежності України селяни Василівки Кобеляцької громади матимуть безперебійний доступ до питної води.

Відповідний звіт із місця ремонтних робіт на водогоні оприлюднила пресслужба міської ради, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Капітальна реконструкція, розпочата ще цьогоріч у жовтні, триватиме до початку грудня; наразі у Василівці вже прокладено вуличний трубопровід і здійснюється його підведення до домогосподарств.

«Загальна кількість жителів села понад – 400 осіб, кількість домогосподарств близько – 150. У цьому році понад 50 будинків будуть підключені до оновленого водогону, протяжність якого складає 2171 метр. Питання забезпечення питною водою важливе для жителів села Василівка, оскільки проведений аналіз якості води не відповідає нормам. Відтак у наших планах ще й капітальний ремонт артсвердловини», – заявили у пресслужбі Кобеляцької міської ради.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", у Пирятинській громаді також реконструюють сільський водогін.

Читайте також:
Полтава
У межах сільської громади на тижні завершилося будівництво артезіанської свердловини. Тепер триває узгодження всіх документів та дозволів.
11 квітня, 20:45
Полтава
Роки минають, сніги тануть, а з ними сходить і дорожче покриття, лишаючи оголений місячний пейзаж. Куди ж пішли гроші платників податків?
19 лютого, 06:14
Полтава
Котляревський, Мясоєдов і Петлюра жахнулися б, побачивши, на щó перетворили їхнє рідне місто нащадки. Полтава руйнується і без війни.
31 січня, 07:15
Полтава
Наперекір російській воєнній агресії українське самоврядування розвивається і планує вільне майбутнє. Доказ тому — село Сергіївка.
26 січня, 20:34
Полтава
Рукожопі приблуди, які засідають у владних кабінетах Полтави, покалічили дерева.
21.11.2023, 15:03
Політика
Поки чиновники з депутатами ділять податки та розкрадають бюджет, пересічні українці діють. Адже патріотизм — це не слова, а справи.
28.09.2023, 20:36