У Шишацькому районі відкрили оновлений сільський будинок культури

22 листопада, 07:54
У Шишацькому районі відкрили оновлений сільський будинок культури

У селі Покровське до Дня працівників сільського господарства урочисто відкрили відремонтований будинок культури.

Відповідний звіт оприлюднено на сайті Шишацької об'єднаної територіальної громади. Зазначається, що до відродження сільського будинку культури долучилися активні мешканці Покровського, а фінансову допомогу надали спонсори.

Для селян було організовано урочистий концерт за участі місцевих артистів і пісенного колективу "Зорецвіт". Зі словами привітання перед присутніми виступили представники органів місцевого самоврядування, меценати та народні обранці.

Читайте також:
Угоду про наукове співробітництво між українськими дослідниками з Інституту Археології Національної Академії Наук України та представниками Інституту Археології та Етнології Польської Академії Наук підписано у Варшаві.
вчора, 10:30
Щорічний фестиваль поезії "Листоверт" відбудеться наступної суботи у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка.
30 листопада, 17:35
Дослідник Броніслав Сьомик презентував у Кременчуці наукове есе "Українці п’яти континентів" про внесок українців у розвиток різних держав.
30 листопада, 09:35
Київське видавництво «Zалізний Тато» планує видати збірник інтерв’ю чеченського політичного, державного і військового діяча Джохара Дудаєва.
27 листопада, 09:20
У рамках клубного фестивалю «Українське дитяче кіно» оголошено проведення місячника показів вітчизняних кінострічок у Нових Санжарах
26 листопада, 09:34