У Швеції активізувалися борці з «Київською хунтою»

СВІТ
25 лютого, 13:36
У Швеції активізувалися борці з «Київською хунтою»
Фото: Facebook

Брудні кремлівські гроші, надіслані різним європейським політичним маргіналам, роблять свою справу; а страждає від того імідж України.

Яскравим свідченням є "бурхлива" активність шведського відділення так званої "Міжнародної Донбаської Асоціації" (швед. Donbassföreningen), що підтримує терористів сумнозвісних "ДНР/ЛНР".

Її агітаційно-пропагандивні матеріали, розклеєні на вулицях міста Мальмьо, помітили представники нашої діаспори, виклавши відповідні світлини у Facebook.

Фактично, філія "Міжнародної Донбаської Асоціації" закликає уряд Швеції не тільки бойкотувати українські товари, а й всіляко сприяти відторгненню Донецької та Луганської областей на користь країни-агресора, тобто РФ.

Небайдужі представники нашої діаспори вже звернулися до посольства України в Стокгольмі з проханням зреагувати на подію; наразі відповіді дипломатів ще немає.

Між тим, як напередодні повідомляв "Останній Бастіон", у районі населеного пункту Зайцеве Донецької області загинув український захисник.

Кремлівський агітпроп шведських прихильників
Кремлівський агітпроп шведських прихильників "русскава" Донбасу
Читайте також:
Лишається порадити керівникам штабу ООС звернутися до психіатра.
вчора, 18:30
Мета цих акцій – дестабілізація ситуації в регіоні та створення вигідної Росії «картинки» для обґрунтування можливого нападу.
21 квітня, 14:49
Масштабне стягнення російського війська до українських кордонів свідчить про розпач і психічну неврівноваженість Владіміра Путіна.
17 квітня, 07:01
Спецслужби РФ намагаються створювати напругу у всьому світі.
16 квітня, 18:34
Колективний Захід ніколи та ні за яких обставин не буде безпосередньо воювати проти Кремля за Україну.
15 квітня, 09:12
Захід вже двічі здавав Україну Росії – в 1920-их роках та в 1945 в Ялті.
13 квітня, 22:36