Кремлівські розвідники роками намагаються деморалізувати Захід, — The Washington Post

СВІТ
22 лютого, 09:12
Кремлівські розвідники роками намагаються деморалізувати Захід, — The Washington Post

Головне (розвідувальне) управління генерального штабу збройних сил РФ не одне десятиліття промиває мізки мешканцям Європи та США.

Про це йдеться у ґрунтовному розслідуванні, проведеного журналістами провідного американського видання "The Washington Post".

Системною пропагандою, покликану істотно змінити колективну думку західного суспільства, займаються розвідники з військової частини 54777, відомої як 72-й Центр спеціальної служби ГУ ГШ ЗС РФ.

«За нашими даними, саме цей підрозділ російської армії спеціалізується на психологічних і кіберопераціях у межах так званої програми гібридної війни. Військові активно використовують соцмережі, закидаючи європейцям і американцям відповідний наратив, поширюючи серед іноземних громадян потрібну Кремлю інформацію з дискредитації чинних урядів, під'юджуючи до протестів. Таким чином формується пул лідерів думок, політиків і журналістів, орієнтованих на вкрай позитивне ставлення до РФ», — наголошується у розслідуванні "The Washington Post".

У цілому, журналісти вкотре підтвердили давно відому тезу про те, що російська військова розвідка роками перебувала на передовій психологічної війни, не тільки оббріхуючи Україну, але й США з ЄС.

Прикметно, що до пори до часу на Заході цього вперто намагалися не помічати, вважаючи можливим домовитися з Кремлем на вигідних умовах.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", путінський режим боїться армії Фінляндії, озброєної новітніми американськими ракетами великої дальності.

Медаль
Медаль "70 років спецпропаганді", видана співробітникам ГУ ГШ ЗС РФ
Читайте також:
Бойовики також традиційно запускають фейки в соцмережах.
вчора, 08:36
Навіяно нещодавнім гучним скандалом з блоґершою з Тік-Ток...
27 лютого, 08:09
Військові проросійськи налаштовані.
25 лютого, 15:22
Брудні кремлівські гроші, надіслані різним європейським політичним маргіналам, роблять свою справу; а страждає від того імідж України.
25 лютого, 13:36
Збройна агресія Росії триває і кількість її жертв продовжує зростати щодня.
21 лютого, 13:02
Проросійськи найманці гатили з гранатометів, кулеметів, стрілецької та снайперської зброї
18 лютого, 19:27