У Сімферополі закрили ринок, який проіснував 20 років

ПОЛІТИКА
17 березня, 17:00
У Сімферополі закрили ринок, який проіснував 20 років

Сьогодні торговці в Сімферополі вийшли на протести через закриття місцевого ринку.

9 березня оприлюднили постанову про знесення в тримісячний термін ринку по вул. Заліській, 97. Його визнали самовільною спорудою.  Про це в Твіттері написала RoksolanaToday&КрымUA.

У Сімферополі закрили ринок, який проіснував 20 років_1

Ринок проіснував 20 років.

«Як годувати сім'ю? – пишуть підприємці в соцмережах. – На ринку понад 60 робочих місць. А сьогодні ж сьома річниця возз’єднання Крима і Росії».

Підприємці звернулися до адміністрації міста Сімферополя з такими словами:

«Поясніть нам, на яких підставах наш ринок визнали самовільною забудовою, якщо раз на рік іде прийомка ринку? До нас приїжджають пожежники. У нас на ринку є лабораторія, діє адміністрація, є схема території. Ми ніяк не можемо бути самобудом. Ми були мікроринком у 2012 році».

У цьому відео можна побачити, що відбувається на ринку зараз.

Нагадаємо, 7 років тому Путін, застосувавши військову силу, захопив український півострів Крим і приєднав його до Росії.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що в окупованому Росією Сімферополі з 267 об’єктів планують знести 264, які місцева «влада» визначила самобудами. На сайті російської адміністрації міста, в переліку під знесення: капітальні будови, кіоски, павільйони, гаражі, ворота, навіси, прибудови, металеві конструкції, огорожі.

Ситуація з правами людини в окупованому Криму залишається катастрофічною. Там все набагато гірше, аніж у самій Росії. Становище загострюється щодня.

Зауважимо, що завтра, 18 березня. В Севастополі запроваджують тимчасові обмеження руху транспорту. Це пов’ано зі святкуванням сьомої річниці «повернення у рідну гавань» чи, як ще називають це окупанти, «повернення Севастополя і Крима до складу Росії»
 

вибір редакції
Читайте також:
Кремлівська адміністрація у Криму оголосила про плани подати 5 позовів проти української влади з метою "відшкодувати збитки".
05 серпня, 13:39
Окупанти планують вже в липні почати буріння свердловин на дні Азовського моря
05 травня, 16:28
І це за умови дуже економного використання решток водних запасів всім населенням Кримського півострова.
19 квітня, 13:14
На місці давньоруського поселення Корчів, залишки якого знаходяться на Сході окупованого Криму, планують звести черговий бізнес-об'єкт.
05 квітня, 11:26
Або коли плутають канали – Північно-Кримський із "Домом".
27 березня, 16:15