У США пройшли випробування винищувача, що оснащений ядерним зарядом

СВІТ
09.06.2020, 19:05
винищувач четвертого покоління F-15E Strike Eagle
винищувач четвертого покоління F-15E Strike Eagle
Фото: dni24.com

Зазначається, що військовим вдалося протестувати ядерний заряд на всіх етапах експлуатації.

У США в штаті Невада пройшли випробування винищувача четвертого покоління F-15E Strike Eagle, що оснащений ядерним зарядом B61-12.

Про це повідомляє Sandia National Labs.

Зазначається, що ядерний заряд отримає низка стратегічних бомбардувальників.

«У березні в Неваді проходили випробування винищувача F-15E Strike Eagle із ядерним зарядом B61-12. Скинута з висоти понад сім кілометрів імітація ядерної бомби перебувала в повітрі приблизно протягом 55 секунд. Тести відповідали всім вимогам, як з продуктивності, так і з безпеки», – йдеться у повідомленні.

Видання інформує, що ядерна ракета B61-12 має довжину 12 футів і важить близько 825 фунтів.

«Її потужність перевищує одну мегатонну в тротиловому еквіваленті. Такий ядерний заряд отримають стратегічні бомбардувальники B-52 Stratofortress, B-2 Spirit, а також винищувачі F-15 Eagle, F-16 Fighting Falcon, F-22 Raptor і F-35 Lightning II», – повідомляють у США.

Зазначається, що військовим вдалося протестувати ядерний заряд на всіх етапах експлуатації, вони стверджують, що «результати говорять самі за себе, тести відповідали всім вимогам, як по продуктивності, так і з безпеки».

Нагадаємо, влада США обговорює можливість проведення ядерного випробування вперше з 1992 року.

Читайте також:
Світ
Ядерний авіаносець КНР Type 004 матиме чотири катапульти EMALS.
14 листопада, 17:09
Світ
Він оснащений катапультами, які раніше мали лише США.
08 листопада, 21:00
Світ
Запуск відбувся на Західному випробувальному полігоні бази «Ванденберг».
05 листопада, 16:28
Світ
Німеччина активно нарощує військову міць, демонструючи готовність стати одним із ключових гравців у сфері безпеки Європи.
02 листопада, 16:52
Світ
Китай відправив Ірану кілька партій перхлорату натрію — основного прекурсора у виробництві твердого палива.
30 жовтня, 07:14
Світ
Цей крок є значним перебазуванням бойових сил ВМС США для потенційної війни з Китаєм.
13 жовтня, 10:58