У США сенатор Менендес подав у відставку після обвинувального вироку у корупційній справі

ПОЛІТИКА
24 липня, 11:17
У США сенатор Менендес подав у відставку після обвинувального вироку у корупційній справі

А «слуги урода» проголосували закон про… порятунок корупціонерів.

Відомий американський сенатор Боб Менендес, колишній очільник комітету із закордонних справ, подав заяву про відставку після оголошення обвинувального вироку у корупційній справі за звинуваченнями у діяльності на користь уряду Єгипту.

Про це повідомляє Reuters.

Після обвинувального вердикту у справі, що включала звинувачення у хабарництві та діяльності у ролі агента уряду Єгипту, Менендес оголосив про відставку під тиском однопартійців.

16 липня журі у федеральному суді Мангеттена після 9-тижневого процесу визнало сенатора винним у всіх 16 висунутих йому звинуваченнях. Винними визнали також інших двох осіб, що проходили у справі.

У листі Менендеса, з яким ознайомилося агентство, він заявив, що піде у відставку з посади сенатора з 20 серпня.

"Хоча я збираюся оскаржувати вердикт журі у всіх інстанціях, аж до Верховного Суду, я не хочу, щоби Сенат був втягнутий у цей тривалий процес, що буде відволікати від важливої роботи", – зазначив Менендес.

Губернатор від Нью Джерсі Філ Мерфі повинен буде обрати заміну Менендесу, який незмінно представляв цей штат у Сенаті з 2006 року та очолював комітет із закордонних справ до минулого року, коли йому висунули звинувачення у цій справі. Мерфі не став деталізувати, коли визначиться з тимчасовим представником на заміну Менендесу.


Останній Бастіон нагадує читачам, що лише ДБР розслідує понад 50 кримінальних проваджень і щодо чинних, і щодо екснардепів.

Ще 23 народні депутати від початку повномасштабної війни отримали підозру від Національного антикорупційного бюро.

Це не рахуючи справ, розпочатих СБУ, Генеральною прокуратурою та іншими правоохоронними органами. Втім, нині ті, хто не позбавлені мандатів і не сидять у СІЗО, вільно можуть ходити до Верховної Ради.

18 липня «слуги урода» ухвалили у першому читанні законопроєкт №11340, який дозволяє підозрюваним у корупційних злочинах йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.

Прикметно, що серед тих хто голосував за цей законопроєкт у першому читанні, 8 депутатів, які самі є фігурантами корупційних справ:

  •  Микола Задорожній;
  • Сергій Кузьміних;
  • Людмила Марченко;
  • Андрій Одарченко;
  • Олександр Юрченко;
  • Андрій Клочко;
  •  Роберт Горват;
  • Анатолій Гунько

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Місяць тому заступником начальника митного посту «Ягодин» призначено корупціонера Бурдейного.
11:07
Політика
Катерина Сікора, котра має проблеми з НАЗК, задекларувала велику кількість нерухомості, а також фірми, які оформлені на її родичів.
10:27
Політика
1 листопада Коболєву було надано дозвіл на виїзд за кордон з 4 по 25 листопада.
вчора, 15:15
Кримінал
Чиновник, члени його сім'ї та знайома володіють активами (автомобілі, земля й нерухомість), обґрунтувати придбання яких не змогли
вчора, 10:09
Політика
Слуга народу Тетяна Єгорова-Луценко не задекларувала нерухомість у франції на 88 тис. євро, записану на її чоловіка.
19 листопада, 15:01
Опінії
Корупційні, а насправді відверто злочинні дії, високопосадовців Фонду держмайна України та ПАТ «Центренерго»
19 листопада, 11:50