НАЗК виявило у декларації голови Харківської облради невідповідності на 3,4 млн грн

ПОЛІТИКА
19.11.2024, 15:01
НАЗК виявило у декларації голови Харківської облради невідповідності на 3,4 млн грн

Слуга народу Тетяна Єгорова-Луценко не задекларувала нерухомість у франції на 88 тис. євро, записану на її чоловіка.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило ознаки декларування недостовірних відомостей у декларації голови Харківської обласної ради за 2022 рік на суму понад 3,4 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Національного агентства з питань запобігання корупції.

На підставі висновку НАЗК, Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) відкрило кримінальне провадження за ч. 1 ст. 366-2 Кримінального кодексу України.

Під час перевірки з'ясувалося, що голова Харківської обласної ради не вказала в декларації нерухомість у Ніцці, Франція, вартість якої може перевищувати 88 тис. євро (понад 2,7 млн грн), записану на її чоловіка.

«Також, на підставі аналізу відомостей про підтверджені доходи і витрати посадовиці протягом звітного періоду виявлено ознаки завищення відображеного в декларації розміру готівки на понад 680 тис. грн», - йдеться у повідомленні.

Крім того, у НАЗК викликало сумнів отримання її чоловіком доходу від продажу ресторанного бізнесу Le Folie’s у Франції, який становить лише 500 євро.

Зокрема, посадовиця не вказала в декларації інформацію про те, що її чоловік є кінцевим бенефіціарним власником юридичної особи, зареєстрованої за законодавством Франції SAS Midi au Soleil (ресторан  на набережній Канн, Франції).

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Новини
Як у Кривому Розі чотири рази проводили тендер, щоб обрати найдорожчого підрядника.
11:05
Кримінал
Чи можна було побачити мільйони, які ексміністр юстиції відмив ще до розслідування НАБУ?
вчора, 20:05
Політика
Перший заступник голови правління Дмитро Паробок придбав житло в ЄС на ім’я дружини.
05 березня, 20:30
Кримінал
За ексочільника Управління Служби безпеки України в Житомирській області Володимира Компаниченка внесли 6,9 млн грн застави.
05 березня, 15:32
Позиція
Його підозрюють у легалізації та недекларуванні майна на загальну суму 45,5 млн грн.
04 березня, 12:00
Політика
Математика митниці: бюджет недоотримав мільярди, тоді як «тіньові каси» зросли на 20% порівняно з довоєнним часом.
03 березня, 18:37