У США заявили, що головною загрозою для світу залишається Росія

СВІТ
16 вересня, 15:48
У США заявили, що головною загрозою для світу залишається Росія
Фото: dw.com

Кремль становите загрозу для НАТО, щонайменше, найближче десятиліття.

У доступній для огляду перспективі Росія залишиться головною військовою загрозою для НАТО.

Про це на слуханнях в американському конгресі заявила старший радник Держдепу США Джуліенн Сміт, яку висунули на пост постійного представника США при Північноатлантичному альянсі.

«Росія залишається найбільшою геополітичною загрозою Євроатлантичного регіону та абсолютно точно залишиться найбільшою військовою загрозою альянсу НАТО в осяжному майбутньому і, звичайно, протягом наступного десятиліття», - заявила Сміт.

«Російська агресія триває, ми повинні притягти Росію до відповіді за все її дії, що вживаються з використанням всього її інструментарію, - йде мова про конвенціональні можливості, вторгнення в повітряний простір НАТО, акції залякування або кібератаки», - сказала також Сміт.

За її словами, після нападу Росії на Україну у 2014 році Північноатлантичний альянс доклав чимало зусиль для того, щоб протистояти кремлівському режиму.

Але ще, на думку високопоставленої американської чиновниці, багато питань треба буде розв'язати в доступному для огляду майбутньому.

Сміт також пообіцяла у разі свого затвердження працювати з американськими союзниками і партнерами над нейтралізацією небажаних для США наслідків введення в експлуатацію російського експортного газопроводу «Північний потік - 2», назвавши його «поганий угодою» і «геополітичним проектом», який підриває енергетичну безпеку Європи і в першу чергу України.

Також Сміт зазначила, що продовжить ставити «непрості питання» перед Туреччиною і переконувати її в неприпустимості купівлі в Росії систем ППО С-400.

Відділ моніторингу Останнього Бастіону.
 

вибір редакції
Читайте також:
Російсько-українська війна, пандемія Covid 19, Олександр Мамай поширює російські наративи
вчора, 21:33
"Від нас у Конгресі залежить, чи будемо ми з Україною"
вчора, 12:16
Гелікоптери UH-1H-II обійдуться на загальну суму 38 539 378 доларів
05 грудня, 11:52
Путін вважає розпад СРСР однією з найбільших геополітичних трагедій.
02 грудня, 16:10
У Вашинґтоні нарешті зрозуміли хід думок кремлівського "залізного щура" і закликали союзників готуватися до затяжного конфлікту.
30 листопада, 12:36
Це «подарунок» українцям на річницю Голодомору від західних марксистів.
25 листопада, 18:02