У Старобільськ прийшов кривавий «русский мир»

Опінії
18 березня, 09:23
У Старобільськ прийшов кривавий «русский мир»
Фото: Wikimapia

Окупанти на Луганщині вирішили, що можуть не лише принести руйнування і горе, але й позбавити дітей можливості здобувати нормальну освіту.

Народний депутат Верховної Ради України

Батькам однієї зі шкіл у Старобільську, який потрапив під тимчасову окупацію, надійшов лист про те, що відтепер їхня школа належить до системи освіти самозваної "ЛНР", уроки почнуться за московським часом, а замість української мови, літератури, історії України, правознавства, захисту України – запроваджуються російська мова та література, Всесвітня історія, історія Давнього світу, фізична культура.

Ворог навіть не намагається приховати свою основну мету – знищити усе українське, перетворити нас на свою подобу. Втім, опір українців на тимчасово окупованих територіях свідчить, що шансів на це – нуль.

Однак зараз дуже важливо підтримати наших на зайнятих окупантом територіях.

Тож уряд має через усі можливі канали зв'язку – SMS-сповіщення, електронні листи, через телебачення, доступне на порталі "Дія" – повідомити освітян та батьків, що мешкають на окупованих територіях, про можливості дистанційного навчання та застерегти від відвідування закладів освіти, які контролюються окупантами. Насамперед тому, що там неможливо гарантувати безпеку дітей.

А тим часом віримо в ЗСУ та чекаємо, що скоро діти зможуть знову повернутися до навчання на всій території України. Адже за нами правда!

Також маю зауважити, що херсонські школи з понеділка, 14 березня, відновили навчання – у дистанційному режимі. Схоже, безстрашні херсонці вирішили просто ігнорувати існування москалів у рідному місті, бо ті не варті їхньої уваги.

У Старобільськ прийшов кривавий «русский мир»_1
Читайте також:
Війна
Жителів напівзруйнованого міста-супутника Сіверськодонецька продовжують вивозити на вільну від російських окупантів територію України.
23 червня, 21:36
Опінії
Порожня каструля валандається у багажнику. Борт нашої групи набирає швидкість у прасованих просторах Донеччини.
13 червня, 19:12
Опінії
Не перший місяць дорожні знаки з назвами населених пунктів були знесені з поля зору. Тож однотипні міста Луганщини залишалися безіменними.
25 травня, 09:23
Війна
Автошлях "Лисичанськ-Бахмут" – єдина дорога, що з'єднує рештки вільної Луганщини з неокупованою частиною сусідньої Донеччини.
24 травня, 09:33
Війна
У Донецькій області російським терористичним загонам ніяк не вдається здійснити намічені плани, адже опір наших захисників запеклий.
15 травня, 20:55
Війна
Не секрет, що солідну частину окупаційного контингенту супротивник перекинув з Маріуполя на авдіївський напрямок.
06 травня, 20:12