У Сухопутних військах ЗСУ з'явилася «мобільна смерть» для ворожої авіації

ВІЙНА
02 лютого, 07:46
У Сухопутних військах ЗСУ з'явилася «мобільна смерть» для ворожої авіації

Попри окремі тактичні успіхи на землі, російський агресор програв стратегічно цю війну, особливо, коли йдеться про панування у небі.

На цьому наголошують у пресцентрі Сухопутних військ Збройних Сил України, демонструючи мобільні групи ліквідаторів повітряної загрози з Московії та Білорусі.

Йдеться про системи "Stinger" на базі позашляховика "HMMWV", які професійно захищають небо над столицею і частиною Київської області від ворожих безпілотників і крилатих ракет.

«Такі мобільні групи є достатньо ефективними у боротьбі із повітряними цілями противника. Вони опиняються там, де ворог їх не чекає, знищують цілі та змінюють позиції швидше, ніж ворог встигає їх уразити», – розповів командувач угрупування Сил і засобів оборони Києва, генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Очевидно, вказані рухомі розрахунки, у комплексі з іншими елементами протиповітряної оборони столиці зводять нанівець спроби московиті уразити будь-які об'єкти, особливо критичну інфраструктуру.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує про те, що російські окупанти бояться за безпеку загарбаного ними у 2014 році Криму, тому почали запускати дрони-камікадзе з Краснодарського краю.

У Сухопутних військах ЗСУ з'явилася «мобільна смерть» для ворожої авіації_1
У Сухопутних військах ЗСУ з'явилася «мобільна смерть» для ворожої авіації_3
У Сухопутних військах ЗСУ з'явилася «мобільна смерть» для ворожої авіації_5
Читайте також:
Полтава
У підземному переході по вулиці Маршала Бірюзова, що поряд із зупинкою транспорту "11 школа" невідомі злодії вкрали систему освітлення.
21 березня, 16:29
Мистецтво
Наперекір воєнному лихоліттю культурне життя у нашому місті не просто існує, воно квітне й розвивається завдяки ініціативним постатям.
16 березня, 22:00
Війна
За Комбата, за націю, за перемогу!
08 березня, 19:36
Політика
Центральні вулиці волелюбного Тбілісі переповнені протестувальниками, які вже встигли захопити у силовиків трофеї: щити та гумові кийки.
07 березня, 22:46
Війна
За понад рік активних бойових дій на західній околиці окупованого росіянами Донецька від сусідньої Мар'їнки лишилася тільки згадка на мапі.
04 березня, 19:23
Світ
Сталінський окупаційно-терористичний режим знищив найбільше людей у світі, ніж будь-яка інша диктатура, навіть гітлерівська і маоїстська.
27 лютого, 19:14