У Сухопутних військах ЗСУ з'явилася «мобільна смерть» для ворожої авіації

ВІЙНА
02 лютого, 07:46
У Сухопутних військах ЗСУ з'явилася «мобільна смерть» для ворожої авіації

Попри окремі тактичні успіхи на землі, російський агресор програв стратегічно цю війну, особливо, коли йдеться про панування у небі.

На цьому наголошують у пресцентрі Сухопутних військ Збройних Сил України, демонструючи мобільні групи ліквідаторів повітряної загрози з Московії та Білорусі.

Йдеться про системи "Stinger" на базі позашляховика "HMMWV", які професійно захищають небо над столицею і частиною Київської області від ворожих безпілотників і крилатих ракет.

«Такі мобільні групи є достатньо ефективними у боротьбі із повітряними цілями противника. Вони опиняються там, де ворог їх не чекає, знищують цілі та змінюють позиції швидше, ніж ворог встигає їх уразити», – розповів командувач угрупування Сил і засобів оборони Києва, генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Очевидно, вказані рухомі розрахунки, у комплексі з іншими елементами протиповітряної оборони столиці зводять нанівець спроби московиті уразити будь-які об'єкти, особливо критичну інфраструктуру.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує про те, що російські окупанти бояться за безпеку загарбаного ними у 2014 році Криму, тому почали запускати дрони-камікадзе з Краснодарського краю.

У Сухопутних військах ЗСУ з'явилася «мобільна смерть» для ворожої авіації_1
У Сухопутних військах ЗСУ з'явилася «мобільна смерть» для ворожої авіації_3
У Сухопутних військах ЗСУ з'явилася «мобільна смерть» для ворожої авіації_5
Читайте також:
Опінії
Запорізький напрямок уже 3 місяці як палає від невпинних боїв. Крові наших захисників там пролито немало, бо земля насичена мінами.
10 вересня, 19:26
Війна
Російський окупаційно-терористичний режим проводить етнічну селекцію у підконтрольних Москві містах українського Приазов'я.
09 вересня, 17:37
Війна
Серед безлічі іноземців, які після 24 лютого 2022 року свідомо стали на захист України до лав нашого війська, є і вихідці з Передньої Азії.
30 серпня, 20:07
Історія
У незайманій лісовій гущавині долини річки Вда поблизу села Стара Жека знайдено комплекс поховань войовничого давньоґерманського племені.
27 серпня, 16:09
Війна
Незламні захисники України цілодобово проходять через справжнісіньке пекло, яке на Заході намагаються свідомо не помічати.
22 серпня, 18:14
Світ
Сумнозвісну "золоту лихоманку" заведено асоціювати виключно із Північною Америкою. Перш за все із Каліфорнією, Аляскою та Юконом...
20 серпня, 20:57