У Тегерані вночі палали казарми охоронців режиму аятол

СВІТ
16 січня, 17:51
У Тегерані вночі палали казарми охоронців режиму аятол
Фото: Agenzia Nova

Один зі стратегічних об'єктів, який належить Корпусу вартових ісламської революції Ірану, зазнав нападу невідомих месників.

Відповідний ролик зі столиці близькосхідної республіки, де понад 40 років панує диктатура, оприлюднило видання "Вільний Ідель-Урал", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, кілька протестувальників закидали саморобними вибуховими пристроями та коктейлями Молотова базу КВІР на околиці Тегерану, у відповідь пролунали постріли.

Це перший подібний напад у 2023 році на об'єкти головної військової репресивно-терористичної структури, яка виконує волю аятоли та мул, зокрема полює і публічно страчує інакодумців.

Зауважимо, що на тижні судді у Тегерані бездоказово винесли смертний вирок підданому Великої Британії, котрого затримали під час прогулянки буремними вилицями міста; наразі репресії тривають.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що починаючи з 16 вересня 2022 року на теренах Ісламської республіки Іран поміто знизився рівень усенародного невдоволення.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Протестуючі, серед іншого, вимагають арештувати Нетаньяху, Байдена та путіна
27 березня, 07:43
Світ
Росія не припиняє спроб здійснити державний переворот у Кишиневі, де сьогодні, 28 лютого, відбувся черговий антиурядовий шабаш.
28 лютого, 19:27
Політика
Агенти Кремля таки наважилися зібрати велелюдний мітинг у Кишиневі, серед учасників: люди похилого віку, маргінали та асоціальні елементи.
19 лютого, 17:30
Світ
російський фрегат "Адмірал Горшков" готується вийти з бухти в Кейптауні до Дурбану, для участі в навчаннях з ВМС ПАР та Китаю
16 лютого, 11:19
Світ
Тисячі ізраїльтян та жителів Тунісу вийшли на вулиці своїх міст, щоб виразити невдоволення правителями.
14 січня, 23:15
Світ
Один протестувальник загинув і 19 перуанських поліцейських отримали поранення під час антиурядових зіткнень у Куско.
13 січня, 09:33