У Тегерані вночі палали казарми охоронців режиму аятол

СВІТ
16.01.2023, 17:51
У Тегерані вночі палали казарми охоронців режиму аятол
Фото: Agenzia Nova

Один зі стратегічних об'єктів, який належить Корпусу вартових ісламської революції Ірану, зазнав нападу невідомих месників.

Відповідний ролик зі столиці близькосхідної республіки, де понад 40 років панує диктатура, оприлюднило видання "Вільний Ідель-Урал", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, кілька протестувальників закидали саморобними вибуховими пристроями та коктейлями Молотова базу КВІР на околиці Тегерану, у відповідь пролунали постріли.

Це перший подібний напад у 2023 році на об'єкти головної військової репресивно-терористичної структури, яка виконує волю аятоли та мул, зокрема полює і публічно страчує інакодумців.

Зауважимо, що на тижні судді у Тегерані бездоказово винесли смертний вирок підданому Великої Британії, котрого затримали під час прогулянки буремними вилицями міста; наразі репресії тривають.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що починаючи з 16 вересня 2022 року на теренах Ісламської республіки Іран поміто знизився рівень усенародного невдоволення.

Читайте також:
Війна
Американський льотчик підпалив себе біля посольства Ізраїлю у Вашингтоні.
26 лютого, 10:30
Політика
24 лютого перед українським посольством у Гельсинкі відбувся пікет до роковин повномасштабної агресії РФ. Дипломати проігнорували захід.
25 лютого, 07:51
Політика
Після втручання польської поліції та залізничників поїзд було розблоковано, він продовжив рух.
19 лютого, 17:35
Економіка
Вони вимагають зупинити «безконтрольний імпорт сільськогосподарської продукції з України та інших країн за межами ЄС»
24 січня, 10:27
Світ
Протест буде призупинено до 2 або 3 січня 2024 року.
23.12.2023, 16:30