У Туреччині паліїв лісу планують карати смертю

КРИМІНАЛ
25.06.2022, 21:34
У Туреччині паліїв лісу планують карати смертю
Фото: Anadolu Ajansı

Реджеп Тайїп Ердоган підтримав ідею більшості співгромадян із приводу посилення покарання за спричинення пожеж в екосистемах.

Про це президент Туреччини заявив на під час робочого візиту до провінції Муґла, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Anadolu Ajansı".

Турецький лідер відвідав зону масштабних пожеж на південному заході країни, зокрема і популярний серед українських туристів регіон Мармарис, а також оцінив завдані лихом збитки.

«Я на власні очі побачив, як горять не лише наші ліси, але масово гинуть тварини. На щастя, ніхто з мешканців провінції Муґла не постраждав, немає і зниклих безвісти; також було евакуйовано 435 осіб. Сьогодні у гасінні залучено 15 літаків і 46 гелікоптерів, наші пожежники справляються з поставленими завданнями. Що ж стосується покарання за підпали, адже вони теж мають місце, у суспільстві озвучуються різні думки аж до запровадження страти. Думаю, питання смертної кари варто обговорювати», – зазначив Ердоган.

Президент Туреччини також відзвітував перед присутніми представниками ЗМІ про взяття під контроль вогнищ лісових займань у районах Даламан, Фетхіє, Кейчеґіз і Сейдікемер, пообіцявши у найкоротші терміни відновити пошкоджену інфраструктуру, а жителям – виплату компенсацій за повну чи часткову втрату майна.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що їдкий дим від масштабних лісових пожеж на території Сибіру накриває міста-мільйонники, але владі росії не до того – у неї "спецоперація".

Читайте також:
Життя
Виверження вулкана спровокувало порушення супутникового зв’язку
24 травня, 08:05
Життя
Деякі істоти на Землі можуть похвалитися неймовірно довгою тривалістю життя, яке набагато перевищує середнє життя людини.
03 травня, 10:01
Кримінал
Китайський сюзерен вимагає від свого російського васала ресурси, які нескінченним потоком мають постачатися до Піднебесної.
12 квітня, 17:54
Політика
Міндовкілля погодило знищення території, яку збиралось заповідати!
31 березня, 18:26
Полтава
На тлі спротиву російській воєнній агресії у тилових містах України не припиняється нищення навколишнього середовища.
20 березня, 21:09
Життя
Нещодавно голова Держлісагентства оголосив про намір збудувати 500 кілометрів нових лісових доріг.
16 березня, 20:05