У Туреччині паліїв лісу планують карати смертю

КРИМІНАЛ
25.06.2022, 21:34
У Туреччині паліїв лісу планують карати смертю
Фото: Anadolu Ajansı

Реджеп Тайїп Ердоган підтримав ідею більшості співгромадян із приводу посилення покарання за спричинення пожеж в екосистемах.

Про це президент Туреччини заявив на під час робочого візиту до провінції Муґла, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Anadolu Ajansı".

Турецький лідер відвідав зону масштабних пожеж на південному заході країни, зокрема і популярний серед українських туристів регіон Мармарис, а також оцінив завдані лихом збитки.

«Я на власні очі побачив, як горять не лише наші ліси, але масово гинуть тварини. На щастя, ніхто з мешканців провінції Муґла не постраждав, немає і зниклих безвісти; також було евакуйовано 435 осіб. Сьогодні у гасінні залучено 15 літаків і 46 гелікоптерів, наші пожежники справляються з поставленими завданнями. Що ж стосується покарання за підпали, адже вони теж мають місце, у суспільстві озвучуються різні думки аж до запровадження страти. Думаю, питання смертної кари варто обговорювати», – зазначив Ердоган.

Президент Туреччини також відзвітував перед присутніми представниками ЗМІ про взяття під контроль вогнищ лісових займань у районах Даламан, Фетхіє, Кейчеґіз і Сейдікемер, пообіцявши у найкоротші терміни відновити пошкоджену інфраструктуру, а жителям – виплату компенсацій за повну чи часткову втрату майна.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що їдкий дим від масштабних лісових пожеж на території Сибіру накриває міста-мільйонники, але владі росії не до того – у неї "спецоперація".

Читайте також:
Полтава
Дуже рідкісні квітки-брандушки та тюльпан дубравний знаходиться на південному сході Полтавського краю. Ця флора потребує захисту держави.
15 листопада, 14:54
Полтава
Земельні ділянки незайманого степову потребують захисту держави від втручання сільгоспвиробників і забудовників. Полтавщина показує приклад.
31 жовтня, 08:24
Полтава
В околицях села Малий Бакай знайдено ділянки із червонокнижною ковилою. Природоохоронці планують створити захищену законом зону.
13 жовтня, 19:58
Життя
Раніше невідомі організми розвивалися всередині кам'яної породи. Це найдавніші мікробіоми, виявлені у відкладеннях на Півдні Африки.
11 жовтня, 21:43
Полтава
Шафран сітчастий — біла квітка, яка зустрічається тільки весною на схилах балок і ярів. Недавно його виявили на Київщині й Черкащині.
01 жовтня, 12:39
Полтава
Всі ми, як ті дерева у незайманій екосистемі, наче й люди, а такі різні! Кожен із нас має власні таємниці, якими не ділиться ні з ким.
26 вересня, 13:45