У Туреччині протестували колісний дрон KAPGAN

СВІТ
30 січня, 18:10
У Туреччині протестували колісний дрон KAPGAN
Фото: Caliber.az

Безпілотний "розумний робот" турецького виробництва із 12,7-міліметровим кулеметом успішно пройшов перші вогневі випробування.

Відповідний звіт з одного із полігонів в Анатолії виклало провідне турецьке видання у галузі оборони та національної безпеки "Savunma Sanayii Dergilik", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що новий суходільний дрон із великокаліберним скорострілом розробила компанія "HAVELSAN", концепт був продемонстрований ще на стамбульському EXPO-2020.

Глава оборонної промисловості країни Ісмаїл Демір заявив, що багато турецьких компаній успішно працюють над безпілотними наземними транспортними засобами та дав такі оцінки:

«Наша якісна продукція використовується на службі у наших сил безпеки, робляться зусилля щодо наділення деяких з них новими можливостями. Наша безпілотна наземна техніка продовжує оснащуватись новим озброєнням. Днями наш безпілотний наземний автомобіль типу "KAPGAN" успішно пройшов перші вогневі випробування з великокаліберного 12,7-мм кулемета. Тепер цей "розумний дрон-знищувач" із нетерпінням чекає на можливість вирушити до своїх побратимів, що працюють у польових умовах».

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що ще на початку січня поточного року у Туреччині також випробувано власну систему протиповітряної оборони під назвою "Siper".

Читайте також:
Світ
Основне завдання безпілотників – доставка боєприпасів, їжі та медикаментів безпосередньо на передову
21 березня, 11:35
Світ
Очікується, що прототип ATAK-II зі встановленими українськими двигунами розпочне наземні випробування уже цього місяця.
20 березня, 14:26
Світ
Технологи з кількох науково-дослідних центрів ісламської республіки змогли зібрати точну копію найсучаснішого американського безпілотника.
19 березня, 16:52
Світ
Проте не лише SpaceX та T-Mobile готують такий проєкт.
15 березня, 13:29
Життя
Дослідники з Інституту інформаційних наук USC Viterbi розробляють алгоритм, який дозволяє машині навчатися без нагляду людини.
15 березня, 11:25
Світ
Українській владі та міністерству оборони ця субмарина виявилася чомусь непотрібною
21 лютого, 14:05