У Запоріжжі громада взялася за найменування нововідкритих місць

ПОЛІТИКА
09.09.2023, 19:53
У Запоріжжі громада взялася за найменування нововідкритих місць

З обмілінням Дніпра і зникненням Каховського водосховища через дії росіян перед людським оком знову постала унікальна географія.

Кадри нововідкритих природних окрас річкового узбережжя Запоріжжя й острова Хортиця виклав місцевий краєзнавець Олег Власов, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Разом з іншими ентузіастами він закликав жителів прифронтового міста не бути байдужими та долучатися до надання раніше безіменним гротам, печерам і бухтам автентичних власних назв.

За словами Олега Власова, найкраще імпонують топоніми та гідроніми, пов'язані з історією Запорозького краю доби Козаччини, адже крім усього відповідають духові нашого часу.

Краєзнавець підкреслює, оскільки старі назви нещодавно відкритих місцевостей утрачені, сьогодні як ніколи потрібно всією громадою дати їм нові, питомо українські, й зберегти у пам'яті для нащадків.

А проте, як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", унікальна споруда у Наринській області Кирґизстану притягує туристів, це – караван-сарай неподалік кордону із комуністичним Китаєм.

У Запоріжжі громада взялася за найменування нововідкритих місць_1
У Запоріжжі громада взялася за найменування нововідкритих місць_3
У Запоріжжі громада взялася за найменування нововідкритих місць_5
У Запоріжжі громада взялася за найменування нововідкритих місць_7
У Запоріжжі громада взялася за найменування нововідкритих місць_9
Читайте також:
Полтава
Оперативники зняли 2 кілометри виявлених у воді браконьєрських сіток. На жаль, порушників нерестової заборони не затримано на місці події.
вчора, 14:56
Життя
Це сімейство комах із підвиду напівжорсткокрилих. Через великі розміри люди їх доволі часто плутають із шершнями та ґедзями.
09 травня, 21:47
Полтава
Від початку року в області сталися 4 надзвичайні ситуації, коли вигоріла частина екосистеми. Займання виявляють у суху вітряну погоду.
01 травня, 13:45
Полтава
Невідомі особи без дозвільної документації здійснили геодезичні й вибухові роботи у ландшафтному парку «Гадяцький». Завдано збитків державі.
18 квітня, 19:14
Життя
Родина кілегрудих птахів, які уподобали життя у холодних широтах Південної півкулі Землі, мають дивні звички. Одна із них — стрибки в океан.
18 квітня, 14:45
Полтава
Фахівці обстежили ділянку проєктування поблизу бази відпочинку «Зóрі». Об'єкт розташований в Омельницькій громаді Кременчуцького району.
16 квітня, 14:45