У Запоріжжі громада взялася за найменування нововідкритих місць

ПОЛІТИКА
09 вересня, 19:53
У Запоріжжі громада взялася за найменування нововідкритих місць

З обмілінням Дніпра і зникненням Каховського водосховища через дії росіян перед людським оком знову постала унікальна географія.

Кадри нововідкритих природних окрас річкового узбережжя Запоріжжя й острова Хортиця виклав місцевий краєзнавець Олег Власов, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Разом з іншими ентузіастами він закликав жителів прифронтового міста не бути байдужими та долучатися до надання раніше безіменним гротам, печерам і бухтам автентичних власних назв.

За словами Олега Власова, найкраще імпонують топоніми та гідроніми, пов'язані з історією Запорозького краю доби Козаччини, адже крім усього відповідають духові нашого часу.

Краєзнавець підкреслює, оскільки старі назви нещодавно відкритих місцевостей утрачені, сьогодні як ніколи потрібно всією громадою дати їм нові, питомо українські, й зберегти у пам'яті для нащадків.

А проте, як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", унікальна споруда у Наринській області Кирґизстану притягує туристів, це – караван-сарай неподалік кордону із комуністичним Китаєм.

У Запоріжжі громада взялася за найменування нововідкритих місць_1
У Запоріжжі громада взялася за найменування нововідкритих місць_3
У Запоріжжі громада взялася за найменування нововідкритих місць_5
У Запоріжжі громада взялася за найменування нововідкритих місць_7
У Запоріжжі громада взялася за найменування нововідкритих місць_9
Читайте також:
Світ
Столиця і найбільше місто Ісландії вперше у XXI столітті може зазнати значних руйнувань. Причина — виверження вулкана Фаґрадальсф'ядль.
12 листопада, 15:03
Життя
Екоцид, який чинять загарбники в Україні, набуває загрозливих масштабів. Ворог нищить усе живе, до чого може дотягнутися.
09 листопада, 10:12
Життя
Він був скований кригою щонайменше 14 мільйонів років тому. Приголомшливе відкриття сталося завдяки аналізу нових супутникових даних.
28 жовтня, 07:09
Світ
Ліва притока ріки Конґо, що носить назву Рýкі, спантеличила дослідників «чорний континент». В її течії абсолютно нульова видимість.
24 жовтня, 06:12
Кримінал
Двоє посадовців обвинувачуються у перевищенні службових повноважень. Вони спричинили тяжкі наслідки для екосистеми Вінницької області.
06 жовтня, 19:14
Життя
Загальна площа морського льоду довкола холодного континенту досягла рекордно низького рівня. Вона склала 16,96 мільйона км².
26 вересня, 21:27