У Запоріжжі громада взялася за найменування нововідкритих місць

ПОЛІТИКА
09.09.2023, 19:53
У Запоріжжі громада взялася за найменування нововідкритих місць

З обмілінням Дніпра і зникненням Каховського водосховища через дії росіян перед людським оком знову постала унікальна географія.

Кадри нововідкритих природних окрас річкового узбережжя Запоріжжя й острова Хортиця виклав місцевий краєзнавець Олег Власов, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Разом з іншими ентузіастами він закликав жителів прифронтового міста не бути байдужими та долучатися до надання раніше безіменним гротам, печерам і бухтам автентичних власних назв.

За словами Олега Власова, найкраще імпонують топоніми та гідроніми, пов'язані з історією Запорозького краю доби Козаччини, адже крім усього відповідають духові нашого часу.

Краєзнавець підкреслює, оскільки старі назви нещодавно відкритих місцевостей утрачені, сьогодні як ніколи потрібно всією громадою дати їм нові, питомо українські, й зберегти у пам'яті для нащадків.

А проте, як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", унікальна споруда у Наринській області Кирґизстану притягує туристів, це – караван-сарай неподалік кордону із комуністичним Китаєм.

У Запоріжжі громада взялася за найменування нововідкритих місць_1
У Запоріжжі громада взялася за найменування нововідкритих місць_3
У Запоріжжі громада взялася за найменування нововідкритих місць_5
У Запоріжжі громада взялася за найменування нововідкритих місць_7
У Запоріжжі громада взялася за найменування нововідкритих місць_9
Читайте також:
Полтава
Дуже рідкісні квітки-брандушки та тюльпан дубравний знаходиться на південному сході Полтавського краю. Ця флора потребує захисту держави.
15 листопада, 14:54
Полтава
Земельні ділянки незайманого степову потребують захисту держави від втручання сільгоспвиробників і забудовників. Полтавщина показує приклад.
31 жовтня, 08:24
Полтава
В околицях села Малий Бакай знайдено ділянки із червонокнижною ковилою. Природоохоронці планують створити захищену законом зону.
13 жовтня, 19:58
Життя
Раніше невідомі організми розвивалися всередині кам'яної породи. Це найдавніші мікробіоми, виявлені у відкладеннях на Півдні Африки.
11 жовтня, 21:43
Полтава
Шафран сітчастий — біла квітка, яка зустрічається тільки весною на схилах балок і ярів. Недавно його виявили на Київщині й Черкащині.
01 жовтня, 12:39
Полтава
Всі ми, як ті дерева у незайманій екосистемі, наче й люди, а такі різні! Кожен із нас має власні таємниці, якими не ділиться ні з ким.
26 вересня, 13:45