У Запоріжжі з'явиться повноцінний пам'ятник молодому Шевченку

ПОЛІТИКА
01.10.2021, 07:59
У Запоріжжі з'явиться повноцінний пам'ятник молодому Шевченку

Депутати Запорізької міської ради підтримали петицію, ініційовану місцевими патріотами, про встановлення пам'ятника Великому Кобзарю.

Таку інформацію на своїй публічній сторінці у Facebook виклав депутат обласної ради від партії "Європейська Солідарність" і колумніст "Останнього Бастіону" Ігор Артюшенко.

На подив однопартійця Петра Порошенка, за спорудження монумента молодому Тарасові Шевченку у центрі міста проголосували майже всі присутні обранці, крім поодиноких українофобів із лав ОПЗЖ і Партії Шарія.

«Соромно, що до сьогодні у нашому козацькому краї, у місті, яке відвідував сам Кобзар, його постать не вшанована належним чином. Тому ми вирішили виправити ганебну ситуацію та до 210-річчя Тараса Шевченка у Запоріжжі встановити новий пам'ятник Кобзареві. Нині петиція була винесена на розгляд сесії та успішно проголосована! Дякую депутатам за вашу патріотичну позицію», – заявив Ігор Артюшенко.

Опозиційний політик додає, що після Революції гідності громадськість Запоріжжя неодноразово намагалася зібрати кошти й встановити пам'ятник, але міська рада і виконавчий комітет постійно ігнорували вказане питання, не надаючи для цього жодних дозволів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями запорізькі патріоти звернулися до влади з проханням очистити топоніміку міста від співця більшовицької революції Владіміра Маяковського.

У Запоріжжі з'явиться повноцінний пам'ятник молодому Шевченку_1
Читайте також:
Війна
Окупанти зосереджують основні зусилля на утриманні зайнятих рубежів та підготовці до відновлення наступальних дій
28 березня, 14:15
Полтава
Як відомо, купити або продати майно, яке потребує державної реєстрації – справа не з легких.
29.07.2021, 13:40
Політика
Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк звернувся з офіційним листом до голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова.
27.07.2021, 08:52
Економіка
Для аґраріїв степових реґіонів настала пора прибирання з полів злакових культур; який буде врожай, стане відомо незабаром.
06.07.2021, 07:01
Новини
Червнева негода, яка завдала чималих збитків окупаційній адміністрації Криму, не вплинула на рівень води у водосховищах півострова.
11.06.2021, 11:46
Полтава
Упродовж 24-30 квітня на території Полтавської області спостерігатиметься погіршення погодних умов.
24.04.2021, 07:01