У Запоріжжі з'явиться повноцінний пам'ятник молодому Шевченку

ПОЛІТИКА
01.10.2021, 07:59
У Запоріжжі з'явиться повноцінний пам'ятник молодому Шевченку

Депутати Запорізької міської ради підтримали петицію, ініційовану місцевими патріотами, про встановлення пам'ятника Великому Кобзарю.

Таку інформацію на своїй публічній сторінці у Facebook виклав депутат обласної ради від партії "Європейська Солідарність" і колумніст "Останнього Бастіону" Ігор Артюшенко.

На подив однопартійця Петра Порошенка, за спорудження монумента молодому Тарасові Шевченку у центрі міста проголосували майже всі присутні обранці, крім поодиноких українофобів із лав ОПЗЖ і Партії Шарія.

«Соромно, що до сьогодні у нашому козацькому краї, у місті, яке відвідував сам Кобзар, його постать не вшанована належним чином. Тому ми вирішили виправити ганебну ситуацію та до 210-річчя Тараса Шевченка у Запоріжжі встановити новий пам'ятник Кобзареві. Нині петиція була винесена на розгляд сесії та успішно проголосована! Дякую депутатам за вашу патріотичну позицію», – заявив Ігор Артюшенко.

Опозиційний політик додає, що після Революції гідності громадськість Запоріжжя неодноразово намагалася зібрати кошти й встановити пам'ятник, але міська рада і виконавчий комітет постійно ігнорували вказане питання, не надаючи для цього жодних дозволів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями запорізькі патріоти звернулися до влади з проханням очистити топоніміку міста від співця більшовицької революції Владіміра Маяковського.

У Запоріжжі з'явиться повноцінний пам'ятник молодому Шевченку_1
вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Полеглі 10 років тому на столичних вулицях Інститутській та Грушевського, а також Майдані Незалежності Герої продовжують жити у пам'яті.
вчора, 08:23
Кримінал
Посеред Сулинського заказника у Кременчуцькому районі виявлено порушення правил природокористування. Державі завдано значних збитків.
26 лютого, 08:27
Полтава
Торік попри повномасштабну війну на зміцнення берегової лінії у Мозоліївці витрачено 200 тисяч гривень. У 2022 році роботи не проводилися.
23 лютого, 07:09
Війна
Від Куп'янська до Лимана, від Костянтинівки до Вугледара і далі на Запоріжжя вже мають муруватися друга і третя лінії оборони. Часу мало!
19 лютого, 19:20
Полтава
«Зелені» ямщики продовжують пасти задніх, поки інші міста і села області допомагають нашим захисникам. Ганьба і сором полтавській владі!
15 лютого, 19:20
Історія
З прифронтового району Придніпров'я вивезено до музею кам'яну половецьку «бабу». Артефакт перебував під постійними російськими обстрілами.
12 лютого, 08:23