Маяковського на звалище: у Запоріжжі триває декомунізація

16.09.2021, 08:53
Маяковського на звалище: у Запоріжжі триває декомунізація
Фото: bastion.tv

Запорізькі патріоти звернулися до влади з проханням очистити топоніміку міста від співця більшовицької революції Владіміра Маяковського.

Про це свідчить відповідна петиція, зареєстрована на сайті орґану місцевого самоврядування, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Громадяни пропонують декомунізувати площу Маяковського у центрі Запоріжжя, перейменувавши її на честь відомого сучасного американського спортсмена — боксера і каратиста Біллі Герринґтона.

«Мотивація цьому дуже проста. Перейменування одного з об'єктів міста на честь відомого американського актора не змінить загальної картини, але гарантовано стане потужним туристичним магнітом для багатьох людей. Біллі Герринґтон — актор, на фільмах якого виросли покоління не тільки американців, але й українців і європейців. Він має широку фанатську базу, зокрема і на території України», — переконаний ініціатор петиції Олександр Задорожний.

Станом на ранок 16 вересня вказане індивідуальне звернення до міської ради підписали 509 жителів Запоріжжя з 766 необхідних для її розгляду владою.

При цьому не всі громадяни погоджуються з пропозицією змінити назву площі Маяковського — на сайті вже з'явилася контрпетиція з вимогою до орґану місцевого самоврядування не підтримувати декомунізацію.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями під час громадських слухань і обговорень жителі Старих Санжарів Полтавського району закликали старосту села перейменувати низку вулиць і провулків.
 

Читайте також:
Полтава
На тлі повномасштабного вторгнення московитів в Україну наші громадяни нарешті зрозуміли: час прощатися з російською спадщиною.
12 квітня, 09:12
Світ
Колишні британські прем'єр-міністри спільно з групою юристів ініціювали роботу з організації нового міжнародного "Нюрнберзького трибуналу".
05 квітня, 20:04
Новини
Міжнародна угода щодо так званої протидії домашньому насильству, ініційована Радою Європи, суперечить чинному законодавству України.
16.07.2020, 11:49
Політика
Менш, ніж за добу петиція набрала близько 20% необхідних підписів.
02.04.2020, 11:42
Політика
За неповні дві доби петиція встигла набрати близько половини підписів.
18.03.2020, 09:38
Політика
Члена Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Михайла Ланьо таємним голосуванням обрали головою Мукачівської районної ради.
21:55