У Запорізькій області колаборанти насаджують деукраїнізацію

ІСТОРІЯ
11 травня, 17:00
У Запорізькій області колаборанти насаджують деукраїнізацію
Фото: Telegram

А тим часом Мелітополь перетворився на черговий абсцес провадженої орками "війни алтарів".

У позавчорашньому виступі з нагоди "дня пабєди", Володимир Рогов – державний зрадник, фігурант бази "Миротворець" і очільник окупаційної адміністрації повідомив про рішення перейменувати центральну вулицю міста на честь Павла Судоплатова.

У заяві колаборанта наголошувалось на тому, що керівник совєцьких закордонних диверсійних спецслужб є уродженцем приморського міста і його найвищим досягненням є вбивство керівника ОУН Євгена Коновальця у нідерландському Роттердамі 1938-го року.

Такі дії окупантів є підкресленим кроком вершинного цинізму, з огляду на важливе історико-символічне значення Мелітополя у свідомості українських пасіонаріїв.

Адже це місто є малою вітчизною батька українського інтегрального націоналізму – Дмитра Донцова, саме його ідеї були покладені в основу політичних засад УВО і програми ОУН.

Філософські шукання та суспільно-політичний вектор поглядів Донцова визначив світоглядний курс чільних діячів національного руху від Коновальця і Мельника, до Шухевича і Бандери.

Тож нагадуємо, що будь-які спроби заплямувати історичні святині українського народу не матимуть строку давності та прирікають ворога на неминучі акти відплати з нашого боку, що здійснюватимуться з особливою жорсткістю і рішучістю.

Помстимо за Мелітополь!
У Запорізькій області колаборанти насаджують деукраїнізацію_1
Автор : Головред Дмитро Савченко
Читайте також:
Опінії
Щороку 9-10 березня в Україні відзначають Шевченківські дні. Натомість у Фінляндії подібною об'єднавчою для всієї нації датою є 12 травня.
12 травня, 17:01
Світ
Влада бельґійської столиці вирішила позбутися всіх топонімів у місті, пов'язаних із росією та її культурною присутністю у "серці Європи".
06 травня, 21:23
Світ
Сімдесят п’ять років по тому московіти й досі одержимі знищенням усього українського
28 квітня, 16:55
Світ
26 квітня на засіданні Федерального Сенату Бразилії схвалили доленосний для України законопроєкт народного обранця Алвáру Дíаша.
28 квітня, 09:27
Опінії
Сьогодні черговий день народження Данила Дідіка
27 квітня, 20:45
Світ
Останніми днями у Києві як один покотилися бошки з досі існуючих комуністичних меморіалів.
27 квітня, 08:12