Там, де досі стоять пам'ятники Пушкіну і Маяковському, буде «русскій мір»

Опінії
13.04.2022, 17:51
Там, де досі стоять пам'ятники Пушкіну і Маяковському, буде «русскій мір»
Фото: Facebook

Українці, затямте одну-єдину істину, що тільки під синьо-жовтим прапором свободи з'єднаєм весь великий нарід свій!

Народний депутат України VIII скликання

Російський агресор використовує знання російської, як аргумент для введення своїх танків і артобстрілів житлових кварталів, шкіл та лікарень. Те ж саме стосується і назв топонімів: вулиць, проспектів та площ, незліченної наявності пам'ятників, погрудь і  знаків російським імперським діячам у наших містах і селах.

Те ж саме стосується і діяльності Церкви російського агресора – Московського патріархату або РПЦвУ. Чи як вони себе продовжують протизаконно називати – "УПЦ".

Бо все це вище перелічене: ознаки домінування "русскаго міра", а тому, за логікою росіян, це все необхідно "захистити та визволити". А "захистити та визволити" в їхніх хворих головах означає – знищити, влаштувати геноцид, зґвалтувати, спалити, разом з жінками та дітьми.

Тому там, де є оці всі пушкіни, лєрмонтови та маяковські – там руїна, там смерть! Там, де домінує РПЦ – також руїна і смерть. Там, де є проросійські чи просовєцькі настрої – руїна та смерть.

Хто у це ще не вірить, той може легко пересвідчитись у правоті написаного, просто подивившись на мапу України.

І приклад із вбитим у Бучі проросійським діячем Олександром Ржавським – це тільки зайве підтвердження моїм словам, бо він так чекав на "русскій мір" із його "великою і могучою" мовою, культурою, музикою та поезією, що він таки до нього прийшов. Особисто, прийшов, "захистив" його і "визволив" шляхом автоматної черги.

Тому проведення деколонізації – це питання виживання і самої нашої держави, й українського народу загалом. Бо або ми самі визволимося від імперського російського ярма у всіх сферах життя, або нас системно і принципово "визволятимуть" вбивці, грабіжники та ґвалтівники з "російського світу".

Найкращий шлях – це ухвалення Верховною Радою відповідного законодавства про деколонізацію, на кшталт того, як ми у 2015 ухвалили закони про декомунізацію. Але й місцеві ради в селах і містах можуть це елементарно зробити своїми рішеннями, а не чекати на ВРУ.

Українські громади невідкладно мусять перейменовувати, демонтувати, прибирати з навчальних і культурних програм оте все імперське російське смертельне лайно. А тим, хто скаже "не на часі" я відповім, що вчасно це було робити у 1991 році.

Але і тепер, коли ЗСУ своєю кров'ю та життями захищає державу, саме є ще час виправити помилки. Тому пишіть своїм місцевим депутатам та вимагайте!

Читайте також:
Опінії
Верховна Рада має невідкладно ухвалити подані раніше на розгляд народними депутатами законопроєкти №№ 6287, 7459, 7273д.
18.06.2022, 09:16
Мистецтво
Тотальне зросійщення є важкою хворобою і ментальною катастрофою, яка знесилює націю і кожного з нас, відключаючи критичне мислення.
13.06.2022, 18:01
Політика
Мистецтво є найвищою формою політики, часом потужнішою за гармати чи танки.
11.09.2021, 10:12
Політика
"Війна митців з “козломордими" — справа вічна!”
02.03.2021, 20:22
Опінії
Враховуючи рівень корумпованості Агенції оборонних закупівель, одним корупціонером менше, одним корупціонером більше – яка різниця?
12:04