Недешевий популізм і роздача грошей коштуватимуть Зеленському президентського крісла

ЕКОНОМІКА
18 січня, 13:59
Недешевий популізм і роздача грошей коштуватимуть Зеленському президентського крісла
Фото: Facebook

Запровадження продовольчих карток для незахищених верств населення України – це закономірний розвиток подій на 3-му році Зе-влади.

Таку думку на своїй Facebook-сторінці висловив ексміністр фінансів і кандидат економічних наук Ігор Уманський, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Колишній урядовець стверджує, керувати державою мають професіонали своєї справи з совістю, а не купка пройдисвітів, для яких український народ не більше, ніж електорат раз на 5 років.

«Продовольчі картки. Що далі? Дійдемо до талонів на хліб, у кращому випадку. А в гіршому – голодних бунтів, бо коли закінчиться хліб, видовища не допоможуть. Про те, що Україна невдовзі стикнеться з дефіцитом зерна і зростанням цін на хліб, і що держава повинна терміново втрутитися говорили ще рік тому. Я навіть прописав для наших "обдарованих" можновладців, які кроки потрібно зробити. Зокрема, обмежити експорт зерна. Інакше просто не буде з чого випікати хліб, а нашим пекарям доведеться закуповувати вже муку за кордоном. Але новоспечений міністр агрополітики України заявив, що не збирається "гратися в протекціонізм", оскільки планує навпаки нарощувати обсяги експорту пшениці та іншої сировини, бо у нас, мовляв, є потенціал стати ринком харчових продуктів для всього світу. І що ж тепер? Рекордний для України врожай зернових "розпиляли" – менша його половина ледь придатна для виготовлення хліба, однак і вона експортується без всіляких обмежень», – зазначив Ігор Уманський.

Ексміністр додав, оголошені Зе-владою обмеження на вивезення пшениці не врятують наявну кризову ситуацію, адже не відомо, коли та яким буде новий врожай, і чи вдасться до цього часу прогодувати українців.

«І ось нарешті влада таки замислилася над тим, що було б непогано подбати про власний народ. Відкинувши свої ліберальні мантри, заговорили про обмеження експорту зерна. – Дуже вчасно. Щоправда, його залишилося всього нічого. І доведеться закуповувати борошно – продукт з доданою вартістю. Наприклад, у Туреччини. Сподіваюся, всі розуміють, як це вплине на собівартість хліба в Україні. Додайте сюди ще захмарну вартість енергоносіїв. Отже, для тих, хто добре розуміється на законах економіки та державному управлінні, ніякої несподіванки, проте ті, хто "черпають" знання з лібертаріанських презентацій, напевно, й досі не усвідомили, що накоїли з країною та чим все це може обернутись, або ж їм просто байдуже», – підсумував Ігор Уманський.

Власне станом на сьогодні українці масово відчувають на собі всі принади політики популізму, в яку бавляться представники "95 кварталу", пришвидшуючи процес економічного колапсу країни включно з дефолтом і голодом.

Між тим, як уже інформував "Останній Бастіон", так звані "слуги неукраїнського народу" вчилися потроху, чому-небудь і як-небудь.
 

Автор : Ігор Уманський
Читайте також:
Економіка
Поки українці захищають Батьківщину від агресора на фронті, поодинокі ділки – умовні "гетманцеви" – у владі добивають її з середини.
14 травня, 18:32
Опінії
Простори інтернету заповнені рекламою ексгенерального, прости господи, прокурора Юрія Луценка.
06 травня, 09:29
Опінії
Тверезий погляд на візит британського прем'єр-міністра Бориса Джонсона і австрійського канцлера Карла Негаммера.
10 квітня, 16:51
Опінії
Російське телебачення для політичної верхівки України – "наше всьо"! Одні "Свати" там чого варті.
15 березня, 17:44
Опінії
Найлегітимніше звернення громадян з приводу штампування державних свят зеленою цвіллю.
16 лютого, 16:30
Опінії
- Ду ю спік інгліш? - Дую, но слабо, − зізнавався колись радянський студент.
07 лютого, 11:05