«UA: Перший» рекламує Єрмака та Тимошенка

Опінії
27 вересня, 15:30
«UA: Перший» рекламує Єрмака та Тимошенка

Великі питання до Суспільного. Рішення показати рекламний продукт Офісу президента було явно помилковим

Журналіст

Офіс президента «запропонував» усім центральним телеканалам фільм, який зняв сам про себе (напевно – інформація про авторів і виробників стрічки засекречена». Називається «30 років незалежності. За лаштунками». А канали візьми та й погодься.

Прикол фільму (абсолютно рекламного за естетикою, ніякою документалістикою там і не пахне) в тому, що він – не про Зеленського (президент там статист), а про Андрія Єрмака і Кирила Тимошенка. Вони є головними героями стрічки і розповідають, як «ми» зробили офігенне свято.

Нагадаю: це керівники президентської канцелярії, які мали б опікуватись тим, щоб президент – орган влади – виконував свої повноваження.

Шість комерційних каналів (з усіх чотирьох олігархічних телегруп) показали його протягом дня 24 вересня в різний час.

А в суботу це зробив суспільний «UA: Перший».

До комерційних каналів питань особливо немає – їхні власники в такий спосіб демонструють, що деолігархізувати їх не треба, бо вони ще можуть знадобитися. Вони так завжди робили.

Але є великі питання до Суспільного. Рішення показати рекламний продукт Офісу президента, як на мене, було катастрофічно помилковим. І розмова на цю тему – не про фільм, а про рішення його показати – яку влаштував в ефірі Юрій Макаров із моєю колегою Наталією Лигачовою, анітрохи становище не врятувала. Це або якесь величезне непорозуміння, або свідчення того, що в механізмах Суспільного щось крутиться не в той бік.

Читайте також:
Українська журналістика вкотре підтверджує статус найдавнішої професії
30 серпня, 11:25
Коли про кожного нашого загиблого буде новина на перших сторінках - це буде значити, що ми перемогли.
13 травня, 16:25
Колишні кримські колаборанти та сепаратисти нарешті мають відчути на собі всі принади "русскава міра".
10:18
Або повпред минулого у полтавському середмісті...
вчора, 09:36
Перший зимовий похід не лише підняв дух військових УНР, але й надихнув на активнішу боротьбу широкі верстви населення України.
06 грудня, 16:22
У цей день 114 років тому Фінляндія виборола самостійність. Фіни скинули з себе колоніальне ярмо і заходилися мурувати державність.
06 грудня, 14:01