Слуги зачищають медіапростір

ПОЛІТИКА
30.08.2021, 11:25
Слуги зачищають медіапростір

Українська журналістика вкотре підтверджує статус найдавнішої професії

23 серпня у Дарницькому районі Києва трапилася ДТП, в якій постраждали шість осіб, серед них – двоє дітей та голова Комітету арбітрів Федерації футболу України Лучано Лучі.

Про цю подію ще 23 та 24 серпня написали десятки медіа. Але уже через два дні публікації почали зникати із сайтів.

Різні медіа отримали «листи щастя» від «колег», «комунікаційних компаній» з «проханням» видалити новину про Трухіна із сайту або «залити» за лінком інший матеріал.

Зачистку інфопростору проводять за гроші. Ціна зняття публікації із сайту стартує від $200 та залежить від медіа.

Понад 30 медіа спочатку опублікували, а потім видалили матеріали про ДТП за участю "слуги народу" Трухіна !

Серед тих хто видалив новину про резонансне ДТП : УНІАН, Футбол24 (24 канал),  iSport.ua, Сегодня, ТСН, УНН, Телеканал Прямий, Гордон, Вести, Obozrevatel та десятки інших ЗМІ !

Якої свободи слова вам ще не вистачає ?

Про які стандарти журналістики в Україні може йти мова, коли журналісти поводять себе як проститутки, продаючи свою честь та совість (якщо вони в них були) за 200 доларів ?

Журналісти деяких медіа, які видалили матеріал, навіть звернулися до Нацполіції, де їм повідомили: “За фактом ДТП відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 286 ККУ (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами — ред.), що сталося 23 серпня в Дарницькому районі”.  Імен учасників у Поліції не назвали.

Чому ж видаляють цю новину і чому така увага до Трухіна ?

У 2019 році Олександр Трухін став  депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом № 40 (Дніпропетровська область).

Трухін є членом однойменної фракції. Заступник голови Комітету з питань бюджету. З 2015 року був депутатом Полтавської обласної ради від “БПП” за округом № 6 (Глобинський район). У декларації за 2019 рік задекларував 22 млн грн готівкових коштів, які отримав як подарунок від батьків напередодні його депутатства.

Слуги зачищають медіапростір_1
Слуги зачищають медіапростір_3

Злі язики подейкують, що Трухін мав/має взяти участь у складі української делегації у зустрічі Володимира Зеленського та Джо Байдена.

Це цілком вірогідно, адже депутат Олександр Трухін входить до складу Депутатської групи з міжпарламентських зв’язків із США

Отже, Зелена команда вирішила підчистити репутацію Олександра Трухіна, шляхом проведення переговорів з "непідкупними" ЗМІ. А "принципові" ЗМІ пішли на поступки владі та вкотре підтвердили свій статус найдавнішої професії. Про яку об'єктивність ЗМІ може йти мова після цього ?

Читайте також:
Опінії
Великі питання до Суспільного. Рішення показати рекламний продукт Офісу президента було явно помилковим
27.09.2021, 15:30
Опінії
Коли про кожного нашого загиблого буде новина на перших сторінках - це буде значити, що ми перемогли.
13.05.2021, 16:25
Політика
Може, в урядовому кварталі путін щось у воду підмішав?
вчора, 12:35
Політика
Самовпевнені представники міської влади з обласного центру Закарпаття вирішили рішуче поборотися з патріотичним вуличним мистецтвом.
28 червня, 18:23
Політика
Олександр Корнієнко заявив, що Конституція України заважає "Слугам Народу" впроваджувати свої "реформи".
28 червня, 15:46
Політика
Кремлівський бункерний щур продовжить втрачати вплив за межами московії, зокрема на Кавказі, бо війна проти України довела його слабкість.
22 червня, 18:10