Учора їхня Палестина, сьогодні — воююча Україна

Позиція
08.12.2023, 13:34

Вже давно очевидно, що ціною політичного життя ЗЄрмаків й інших «слуг неукраїнського народу» є зменшення населення України.

Красномовним доказом слугує встановлення на вільних від російської окупації головних площах обласних центрів дерев'яних дрючків-ханукій. Влада блазнів-крадіїв своїм «зеленим» опудалом прямо демонструє, кому належить українська земля.

Вказані кроки, перефарбовані у синьо-жовті барви манкурти, ні на мить не припиняли здійснювати, паралельно визискуючи кров і гроші з нашого народу. Для легітимізації обкрадання українців вони не побоялися намалювали собі 73%/43% підтримки населення на минулих електоральних перегонах, а більшість сприйняла це за «прояв справжньої демократії».

Попервах Голобородьки з Юдиного коліна обережно промацували ґрунт на предмет реакції українців щодо встановлення на «лобних місцях» своїх поганських символів. В Ужгороді свідомі громадяни спробували завадити цій нарузі, але підлегла Офісу пРезидента поліція відразу ж розпочала кримінальне провадження та полювання на патріотів.

Однак тільки із повномасштабним російським воєнним вторгненням ворог внутрішній скинув маски, не боячись нічого. Адже ворог зовнішній робить за нього всю брудну роботу — цілеспрямовано винищує фізично українську націю.

Доволі показово, що у той самий час, поки в українській столиці, чиї вулиці щедро политі кров'ю Героїв Небесної Сотні, встановлюють знаки окупантів, традиційна українська символіка скніє на маргінесі. Дідухів сіоністи не переносять на дух, як до слова і Тризуб.

Володимир Зеленський, Віталій Кличко та інші держиморди, котрі відпрацьовують спонсорську підтримку олігархів (Коломойського, Боголюбова, Пінчука, Фірташа, Фукса тощо) відомого якого походження, відверто плюнули на могили тисяч наших захисників. Тих самих захисників, які з Тризубом у серці та Синьо-жовтим Стягом у руках щодня визволяють метри священної української землі.

Чужинські дрючки встановлено у головних знакових місцях, перш за все — на столичному Майдані Незалежності та Маріїнському палаці. Зеленський у присутності бородатих сіоністів запалив свічки, чим остаточно довів поневолення України юрбою з Юдиного коліна, які по той бік фронту благословляють геноцид українців.

Учора їхня Палестина, сьогодні — воююча Україна_1
Учора їхня Палестина, сьогодні — воююча Україна_3
Учора їхня Палестина, сьогодні — воююча Україна_5

Наші пращури, яких червоні євреї спільно з червоними московитами свідомо заморили Голодом у 1932-1933 роках, перевертаються у могилах від цього свавілля. Теперішні загарбники із РФ хочуть нас поневолити й у процесі вбивають, а ці персонажі, яких на законодавчому рівні упривіювала Зе-команда (ухвалений у лютому 2022 року Закон №5110 вносить зміни до статті 161 Кримінального кодексу України у частині встановлення кримінальної відповідальності за прояви антисемітизму — прим. ред.), хочуть українських смертей заради принесення найбільшої жертви своєму божку, а завезені звідусіль ґої збудують для них «Новий Ізраїль» на нашій землі.

Не дарма ж пророк нації Тарас Шевченко у своїх нетлінних «Гайдамаках» не тільки передбачив долю нащадків, але й закликав їх до боротьби з поневолювачами. Принагідно наведемо один з уривків аби не бути голослівними:

Ой Дніпре мій, Дніпре, широкий та дужий!
Багато ти, батьку, у море носив
Козацької крові; ще понесеш, друже!
Червонив ти синє, та не напоїв;
А сю ніч уп'єшся.
Пекельнеє свято
По всій Україні сю ніч зареве;
Потече багато, багато-багато
Шляхетської крові.
Козак оживе;
Оживуть гетьмани в золотім жупані;
Прокинеться доля;
козак заспівá:
«Ні жида, ні ляха»,
а в степах Укрáйни —
О Боже мій милий — блисне булава!

Водночас маємо врахувати, що станом на сьогодні переважну більшість усіх державних посад (включно з депутатськими) обійняли євреї з походження. Їм байдужа доля України, яка спливає кров'ю, триває не оголошена ЗЄрмаками війна, кожного дня гинуть Герої, мільйони українців перебувають на вигнанні, а зайди з чужинцями влаштовують свято на кістках.

І не треба вигадувати, чому піарники «фортеці Бахмут» не здатні забезпечити ні релевантну кількість важкого озброєння (власне, озброєння та боєприпасів узагалі) до 24 лютого 2022 року, ні передишки на фронті зараз. «Слуги неукраїнського народу» зі свого боку також доклали руку до геноциду українців.

Стратегія «квартального вертепу» з освяченням дрючка-ханукії працює лише на дуже короткій дистанції й виключно для кола обраних Банковою осіб. У середньо- і довгостроковій перспективі вона веде до катастрофи, бо перемога над здоровим глуздом призводить тільки до історичної поразки, як було у 1917-1922 роках.

Вірогідно, що цю поразку «слуги» спробують подати як успіх, адже крім усього іншого Зеленський під шумок фронтових невдач має намір замінити гасло-привітання у Збройних Силах України. Замість «Слава Україні! Героям слава!» пропонується блюзнірське «Хава наґіла! הבה נגילה», яке горезвісний «генерал 200» Олександр Сирський сприймає як безапеляційний наказ до дій.

Хочемо нагадати Володимиру Зеленському, що חֲנֻכִּיָּה‎ не є державним символом України.

Згідно зі статтею 20 Конституції України: державними символами України є Державний Прапор України, Державний Герб України і Державний Гімн України.

Державний Прапор України - стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів.

Великий Державний Герб України встановлюється з урахуванням малого Державного Герба України та герба Війська Запорізького законом, що приймається не менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України.

Головним елементом великого Державного Герба України є Знак Княжої Держави Володимира Великого (малий Державний Герб України).

Державний Гімн України - національний гімн на музику М. Вербицького із словами, затвердженими законом, що приймається не менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України.

Опис державних символів України та порядок їх використання встановлюються законом, що приймається не менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України.

Насамкінець хотілося б почути та побачити реакцію українських націоналістів, які знаходяться не у зоні бойових дій, а у тилових містах. Агов, шановні адепти Донцова-Бандери-Шухевича, чи буде хоча б словесне засудження дій Зеленського та його банди, чи може знову проковтнете це показове шапіто на крові, бо не на часі, бо війна з росією, бо ЛҐБТ і тому подібні відмовки?

Автор : Іван Сірко
Читайте також:
Війна
У кремлівського бункерного діда горять плани взяти Київ та Одесу за 3 дні. Тепер до їхньої реалізації залучені загони чорношкірих бойовиків.
27 лютого, 14:56
Світ
Комуністична диктатура з осердям у Пекіні не ховає хижих намірів щодо «не ханьских народів». Молох китайського ГУЛАГу робить із людей зомбі.
21 лютого, 14:53
Війна
Сіоністська банда на чолі з Бібі Сатаньягу топить Ґазу у палестинській крові. Окупантів не зупиняють навіть сотні смертей бойовиків ЦАХАЛ.
20 лютого, 12:34