Указ Зеленського про історичні українські землі — профанація заради рейтингу

ПОЛІТИКА
25 січня, 13:22
Указ Зеленського про історичні українські землі — профанація заради рейтингу
Фото: Facebook

Якщо далі слів гаранта Конституції нічого не буде, можна вважати, що і цього не було. Адже вирішальними є справи, а не слова та декларації!

Таку думку висловив колишній муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» (до 2022 року), а нині військовослужбовець Збройних Сил шейх Саїд Ісмагілов. Стверджується, що питання розділу переможеної росії й встановлення нових (справедливих) кордонів слід обговорювати на мирній конференції у Лівадійському палаці в Ялті.

Український фронтовик татарського походження з Донецька наполягає на тому, що указ Володимира Зеленського «Про історично населені українцями території Російської Федерації» правильний, але спізнілий і не рішучий. Оскільки Київ мусить ставити перед собою амбітніші стратегічні плани.

«Я переконаний, що треба не тільки захищати українців та українські землі, що тимчасово перебувають в російській окупації незалежно від того, скільки років тому вони були загарбані ворогом. Але будьмо відвертими, для перемоги над РФ цього недостатньо! Потрібно визнати незалежність усіх тимчасово окупованих росією національних республік: Татарстан, Башкортостан, Дагестан, Бурятія, Калмикія, Ічкерія, Ерзянь Мастор та інші республіки мають бути визнані Верховною Радою.

Власне, Україна має стати лобістом цих майбутніх незалежних держав на міжнародному рівні. Дії наших політиків не рішучі, вони свідомо чи підсвідомо продовжують боятися росії. Скажімо, у рамках Ліги вільних націй про себе заявляють національні представництва республік, що прагнуть незалежності. Їх треба підтримувати. Треба формувати національні батальйони, що будуть воювати за незалежність своїх республік на території росії», — слушно наголосив шейх Саїд Ісмагілов.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла про те, що розмови з приводу земель історичного розселення етнічних українців мають вести наші громадські діячі, але аж ніяк не офіційні особи. Тим паче не Зелєнхайми з Єрмаками!

Читайте також:
Політика
Володимир Зеленський зробив заяву про ухилянтів від мобілізації
12 квітня, 10:00
Позиція
Бо тоді від годівниці буде відлучена злодійкувата команда 5-6 менеджерів, яка вперто й послідовно розвалює фронт.
10 квітня, 10:05
Опінії
За підсумками п’яти років необхідно звітувати. За кожен пункт програми. За кожну свою дію. За результати та наслідки.
02 квітня, 09:37
Політика
Влада Азербайджану відмовилася приймати найвеличнішого лідора Всесвіту
01 березня, 15:09
Опінії
Двох сестер повернули із окупованої Луганської області: вони майже два роки не бачили маму. Зеленському по цимбалах, його діти в безпеці.
26 лютого, 16:45
Опінії
Більшість населення України — інфозалежні люди без критично-логічного мислення. І це біда, яка масштабується на тлі воєнних поразок.
22 лютого, 13:45