Україна без Зеленського, а постросія без путінізму

ПОЛІТИКА
25 лютого, 07:51
Україна без Зеленського, а постросія без путінізму
Фото: Останній Бастіон

24 лютого перед українським посольством у Гельсинкі відбувся пікет до роковин повномасштабної агресії РФ. Дипломати проігнорували захід.

Про це кореспонденту медіаагенції «Останній Бастіон» особисто повідомив безпосередній організатор і учасник Андрєй Романов. Наші читачі знають його як незламного уральського самостійника та вимушеного політичного мігранта.

Напередодні чоловік прийшов до будівлі дипломатичного представництва, щоби висловити підтримку боротьбі нашого народу за свою свободу. Він нарікає, що за каденції Зе-влади перемогти російського окупанта для України — це надскладне завдання.

«У другі роковини великого вторгнення російських окупаційних військ в Україну я вийшов у Гельсінкі до посольства України. Було проведено акцію активістами руху «Вільного Уралу» та «Лівого опору» (хто з нас ще залишився на волі) із закликами «Україна без Зеленського та без путіна!», «Корупція в Україні допомагає путіну вбивати український народ!». Акція відбулася тихо-мирно, без втручання дипломатів і поліції.

Нині український народ перебуває у скрутному становищі — між молотом і ковадлом. З одного боку, його вбиває російський окупант, а з іншого — корупція на чолі із каґалом Зеленського. У цю тяжку хвилину ми стоїмо на боці українського народу та виступаємо за вільну незалежну Україну без Зеленського та без Путіна. Тримайтеся, слава українському народові! Волю Україні та поневоленим Москвою народам», — зазначив Андрєй Романов.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що лідери держав «Великої сімки» пообіцяли не послаблювати підтримку України. Найбільші економіки світу вкотре закликали росію «повністю» та «беззастережно вивести війська» з України.

Україна без Зеленського, а постросія без путінізму_1
Читайте також:
Світ
В Європі розпочався бойкот представниці Ізраїлю на Євробаченні Еден Голан через масові вбивства мирних палестинців в секторі Гази.
11 травня, 08:56
Світ
Спонсорують протестну кампанію, яка охопила всю Америку, відомі євреї: Джордж Сорос і родина Рокфеллерів. Натомість Ротшильди за Ізраїль.
28 квітня, 20:58
Світ
Поліція з кийками розганяє акцію в Техаському університеті в Остіні.
25 квітня, 10:32
Війна
Американський льотчик підпалив себе біля посольства Ізраїлю у Вашингтоні.
26 лютого, 10:30
Політика
Після втручання польської поліції та залізничників поїзд було розблоковано, він продовжив рух.
19 лютого, 17:35