Україна доби «Єрмакократії»: повії з Полтавщини керують Державою

ПОЛІТИКА
05.03.2023, 17:55
Україна доби «Єрмакократії»: повії з Полтавщини керують Державою
Фото: Останній Бастіон

31 відновленої незалежності та 9 років війни проти Росії не привчили більшість українців мислити тверезо, розрізняючи правду від брехні.

Якщо відразу після розвалу СССР зубожіле й обкрадене комуністичною номенклатурою населення задобрили широким асортиментом раніше заборонених імпортних товарів, то нині – малюванням фронтових перемог.

Власне, здорового глузду жителям найбільшої країни Європи, яка успішно – цінною тисяч життів! – обороняється проти агресора, явно не займати.

Не вірите? Прогляньте дописи "ура-патріотів" (учорашніх русофілів) у соціальних мережах.

Певно тому плагіатори-українофоби викидають із ЗНО обов'язковий курс "Історія України", а профани із міністерства культури воліють зачистити простір пам'яті від усіх згадок такого не бажаного їм минулого.

Тож будьмо відвертими та чесними самі з собою, шановні співгромадяни, Україна потребує своїх Маннергейма, Черчилля, Піночета і Гавела, причому в одній особі!

Ні, не йдеться про вождизм, хунту чи диктатуру (хоча деякі слабкодухі наші земляки ладні за гречку і цукор мати рідну продати, аби при владі був "міцний господарник"), а якраз навпаки.

Якщо з "реінкарнацією" Маннергейма все зрозуміло (головнокомандувач Валерій Залужний цілком, на особисту думку автора, їй відповідає), то з іншими трьома історичними постатями у нас халепа.

А все тому, що руками так званого "голови держави" Андрія Єрмака наша Батьківщина стає сукупним віддзеркаленням Росії, Зімбабве та Венесуели, де все можна тільки тим, кого обере за активне підлабузництво владна верхівка.

Далеко ходити не будемо, яскраві приклади відомі кожному, хто гортає стрічки новин у Telegram, Facebook або Twitter:

  • на закритій зустрічі в Офісі Президента України кременчуцьку повію зі стажем нагородили відзнакою від Головного управління розвідки Міністерства оборони;
  • правоохоронні органи та контррозвідка "проморгали" чергову російську ІПСО, покликану дестабілізувати ситуацію у нашому тилу руками українських підлітків;
  • корупціонери завели власного адвоката до комісії з відбору кандидатів на посаду очільника НАБУ заради контрольованого з Банкової нагляду за своїми ж хабарниками та казнокрадами;
  • чиновники з Міноборони не тільки яйця поштучно за 17 гривень закуповують під виглядом "потреб фронту", а й звичайні фляги за удесятеро завищеною ціною, кладучи різницю собі у кишеню;
  • послиця-сексологиня Олеся Ілащук продовжує ганьбити вітчизняну дипломатію ще навіть не відбувши до столиці Болгарії, бо "віцепрезиденту" Єрмаку потрібний інформаційний шум заради укладання "миру" з РФ.

І от, дивлячись на все, що відбувається, у суспільстві знову породжуються паростки зради, відчувається відверте розчарування від того, як державні інституції ганьбляться на тлі справжнього героїзму наших захисників на фронті.

Тому, ні Володимир Зеленський, ні хтось інший із його "молодої Зе-команди", не дотягує до рівня Черчилля і Гавела, не кажучи вже про Піночета; бо демократичні свободи – це цінність, а не розмінна монета ситуативних ґендлярів при владі.

Дарма, що пристосуванці на Печерських пагорбах, які нагороджують повій, дають посади кухаркам, дозволяють виїжджати за кордон зрадникам, – чхати хотіли і на цінності, і на свободи, котрі нічого не вартують матеріально.

Насамкінець вартує згадати цінну настанову від славетного чеського демократа й антикомуніста Вацлава Гавела, якому була не байдужа і доля України:

«Вільні та незалежні держави неможливі без вільних і самодостатніх громадян, які поважають себе та оточуючих. Немає гарантій миру у світі без миру внутрішнього, миру між самими громадянами та миру між громадянами й державою».

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Новини
Який не знає, чим себе зайняти в робочий час.
вчора, 09:15
Опінії
В.о. ректорки Національного авіаційного університету призначена депутатка від «Слуги урода» з Кривого Рогу. Без наявності наукового ступеня
12 квітня, 10:39
Політика
Спочатку вони прийшли за патріотами, потім — за критиками узурпації влади, а завтра — за кожним із нас. Зе-влада веде Україну до поразки!..
11 квітня, 13:28
Політика
На сайті президента України є посилання на нелегальне онлайн-казино
10 квітня, 11:04
Політика
Який відсоток ВВП України генерує Юзік і ФК «Кривбас» зелені блазні не повідомляють.
06 квітня, 09:10
Новини
А як же проведення конкурсу на зайняття посад дипломатичної служби?
05 квітня, 19:40