Україна має все необхідне для успішного повернення окупованих росією територій, - Ентоні Блінкен

ВІЙНА
10 травня, 07:19
Держсекретар США Ентоні Блінкен та міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі під час спільної прес-конференції
Держсекретар США Ентоні Блінкен та міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі під час спільної прес-конференції

"У них є ... все необхідне для того, щоб продовжувати успішно відвойовувати території"

ЗСУ мають ресурси, необхідні для відвоювання території в ході прогнозованого контрнаступу.

Про це зазначив державний секретар США Ентоні Блінкен на спільній пресконференції з міністром закордонних справ Великої Британії Джеймсом Клеверлі.

Про це інформує медіа агенція "Останній Бастіон" із посиланням на канал CNN.

"У них є ... все необхідне для того, щоб продовжувати успішно відвойовувати території, які були захоплені росією за останні 14 місяців", - сказав Блінкен.

Державний секретар США підкреслив, що справа не лише в озброєнні, а й у підготовці військових Сил оборони України.

"Це впевненість у тому, що українці зможуть обслуговувати системи, які ми їм надаємо, і, звичайно, важливо, щоб у них були правильні плани, знову ж таки, для досягнення успіху", - підкреслив Ентоні Блінкен.

Читайте також:
Світ
Міністерство оборони Азербайджанської республіки оголосило про здійснення антитерористичних заходів на своїй міжнародно визнаній території.
19 вересня, 17:22
Війна
Цього тижня 3 Окрема штурмова бригада Збройних Сил України звільнила Андріївку і завдала нищівного удару по підрозділах окупантів.
17 вересня, 20:03
Війна
Російський окупаційно-терористичний контингент РФ дуже боїться втратити місто, адже це може обернутися внутрішньополітичною кризою.
16 вересня, 21:18
Війна
Добровольці-вайнахи з-поміж ічкерійців та інгушів допомагають українцям визволяти рідний край від спільного й одвічного ворога зі Сходу.
13 вересня, 18:36
Війна
Військові кораблі та підводні човни російської флотилії в окупованих бухтах Криму і Кубані вже не головна ціль для Сил оборони України.
07 вересня, 17:22
Опінії
Відповідь до болю проста, очевидна і трагічна – наші захисники стікають кров'ю, гинуть, але вибивають ворога з Південного фронту.
27 серпня, 19:24