СПОРТ
13.09.2023, 06:05

Як пройшов насичений "матч за друге місце" в Мілані.

Збірна України з футболу зазнала своєї другої поразки у кваліфікації Євро-2024. На виїзді "синьо-жовті" мінімально поступилися в Мілані італійцям — 1:2.

Перші вересневі матчі у відборі обидві команди завершили з одним очком: Україна не втримала перевагу над Англією (1:1), Італія — над Північною Македонією (1:1). В очному матчі команди визначали, хто закінчуватиме місяць на другому місці в групі С.

У Мілані тренерський штаб Сергія Реброва не міг розраховувати на захисника Миколу Матвієнка. Відігравши тайм проти англійців у Вроцлаві, футболіст "Шахтаря" залишався поза заявкою через хронічне ушкодження ахіллового сухожилля.

Як пройшов матч Італія — Україна

• Перший гострий епізод виник в Італії на 10-й хвилині, коли Джакомо Распадорі після помилки захисників пробив вище воріт.
  • За дві ж хвилини обрізка в захисті коштувала команді Сергія Реброва пропущеного м'яча. Після падіння Георгія Судакова на фланзі Давіде Фраттезі вийшов на ударну позицію та впевнено поцілив у нижній кут — 1:0.

Україна мінімально програла Італії та втратила позицію у відбірковій групі Євро-2024_1
  • Перевагу господарів було подвоєно після пів години ігрового часу — після відскоку в карній зоні дубль оформив Фраттезі. Судді спершу зафіксували в хавбека "Інтера" положення поза грою, але після перегляду VAR зарахували взяття воріт.
  • Перший удар України на свій рахунок записав Артем Довбик. На 37-й хвилині форвард іспанської "Жирони" потужно пробивав з-за меж штрафного — загрозу відвів воротар.
  • Україна активізувалася біля воріт Джанлуїджі Доннарумми та врешті забила господарям "у роздягальню". Андрій Ярмоленко після помилки захисника Федеріко Дімарко вражав уже порожні ворота. 1:2 — гості повертаються в гру!

• "Синьо-жовті" з атак розпочали другу 45-хвилинку. Напівмоменти виникали в Артема Довбика та Георгія Судакова.
  • Італія відповіла гострим виходом на ударну позицію Маттії Дзакканьї, якого залишили без опіки в центрі штрафного. Удар у вінгера "Лаціо" не вийшов — м'яч зрізався з ноги та пройшов повз ворота.
  • На заключні пів години матчу тренерський штаб Реброва "освіжив" лінію нападу: Довбика на вістрі замінив Роман Яремчук, Ярмоленка на позиції вінгера — Михайло Мудрик.
  • Обіграш італійців біля штрафного України ледь не призвів до третього м'яча Італії. Гостей від голу Джакомо Распадорі врятував сейв Георгія Бущана. Нагоди забивати були і в Ніколо Дзаньйоло з Мануелем Локателлі, який потужно поцілив у поперечину.

• В намаганні відіграти відставання Україна ввів у гру Віталія Буяльського та Владислава Ваната. Зі штрафного з небезпечної позиції вище воріт пробив Мудрик, гостро відгукувався на фланговий навіс Юхим Конопля. Але рахунок залишився незмінним — 1:2.

Кваліфікація Євро-2024. Груповий раунд

Італія — Україна 2:1

Голи: Фраттезі, 12, 29 — Ярмоленко, 41

Програвши в Мілані, українці пропустили Італію вперед у турнірній таблиці. Одразу в трьох команд групи С — Італії, України й Північної Македонії — сформувався паритет за очками.

Кваліфікація Євро-2024: що відомо

• Наступний відбірковий матч Україна проведе 14 жовтня проти Північної Македонії. Місце його проведення наразі не оголошували.
  • На Італію в той самий день очікує зустріч з аутсайдером групи Мальтою.
  • Для виходу до фінальної частини Євро-2024 Україна має посідати перше або друге місце у кваліфікаційній групі С.
Українці спробують пробитися до фінальної частини турніру.
20.11.2023, 17:13
Українці проведуть один із ключових поєдинків у групі.
12.09.2023, 07:17