Україна не отримувала від Туреччини касетні боєприпаси, – посол Боднар

ПОЛІТИКА
13 січня, 14:16
Україна не отримувала від Туреччини касетні боєприпаси, – посол Боднар
Фото: Anadolu Ajansı

Вітчизняні засоби масової дезінформації ніколи не перевіряють матеріали західних колег, а тому подібні російським пропагандистам.

На щастя, медіаагенція "Останній Бастіон" стоїть на варті власної репутації й не опускається до рівня, який просуває прокремлівське американське видання "Foreign Policy".

Так, днями інформаційний простір сколихнула новина про те, що нібито Туреччина передає Україні касетні боєприпаси для ракетних систем залпового вогню.

Відомості виявилися свідомо брехливими, на чому наполягає наш надзвичайний і повноважний посол в Анкарі Василь Боднар (відео з прямою мовою подано нижче – прим. ред.), який наступним чином прокоментував ситуацію:

«Міжнародне право забороняє використання касетних бомб і подібних боєприпасів. Ми дотримуємося міжнародних правил у своїй країні та в обороні. У цій статті не цитувалися жодні офіційні джерела, а натомість – покладалися на якісь чутки. Я вважаю це звинуваченням як частину російської пропаганди».

Фактично, головний український дипломат у Туреччині спростував "вкиди" західних журналістів, якою намагалися очорнити наших партнерів і зупинити постачання необхідного озброєння.

Також необхідно зауважити, що вітчизняні ЗМІ доволі часто хибують на такого роду новини задля дешевого, але швидкого розголосу і кількості переглядів, хоча цим перемога України не стає ближчою.

Від себе додамо й закличемо колег ніколи не поспішати з висновками й оцінками, а завжди кілька разів перевіряти викладену іноземною пресою інформацію, особливо, коли йдеться про збройну допомогу нашим захисникам.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", популярний журнал "Foreign Policy" – це ніщо інше, як американський таран російської пропаганди на Заході.

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Світ
Невдовзі Суомі офіційно поповнить лави Північноатлантичного альянсу, бо Туреччина з Угорщиною не чинитимуть перепон на шляху вступу.
17 березня, 18:36
Політика
Багаторічні всесторонні міцні взаємини Києва з Токіо зближують наші далекі одна від одної країни попри відстань і різницю у культурі.
09 березня, 19:57
Політика
Диктаторський комуністичний режим Китаю запропонував Україні свій варіант завершення війни проти РФ, який наразі розглядають.
21 лютого, 20:05
Війна
Зазначається, що лідери обговорили тісну координацію з питань підтримки України, в тому числі оборонну, економічну й гуманітарну допомогу.
21 лютого, 11:19
Війна
Одним з елементів "формули миру" авторства Сі Цзіньпіна є відтягування голосів на Генеральній Асамблеї ООН від проукраїнських резолюцій.
20 лютого, 21:22
Світ
Вашинґтон став новим зовнішньополітичним куратором Баку і Єревана, примирення яких покладе край багаторічному двосторонньому конфлікту.
18 лютого, 21:24