Угорський вихованець Сороса відпрацьовує гроші Путіна

СВІТ
09 січня, 08:12
Угорський вихованець Сороса відпрацьовує гроші Путіна
Фото: Privátbankár

Якщо хтось не зрозумів, то мова про прем'єр-міністра сусідньої країни, також травмованої імперським синдромом, – Віктора Орбана.

Саме цей пан-правопопуліст, який робить гучні заяви про багатовекторність, перебуває на посаді голови уряду Угорщини вже (уявіть!) четвертий термін.

В орбанівської партії "Fidesz – Magyar Polgári Szövetség" зараз дві третини місць у парламенті, тобто за нашими мірками не інакше, як монобільшість (хоча Угорщина – парламентська, а не президентська республіка).

Скандал у грудні 2020 року з гомофобом із лав цієї провладної політичної сили Южефом Саєром, якого європоліціянти "взяли на гарячому" з наркотиками на ґей-вечірці, Орбану не зашкодив.

Порівняйте з прискоренням розслідування вибухів на чеських складах боєприпасів у Врбетіце та їхнім впливом на відносини Чехії з Росією.

У 2022 році Угорщина протискала окремішність позиції по нафті, а головний дипломат із Будапешта Пийтер Сійярто катався до Москви, не знаю, чи чіпляє російську медальку на парадні прийоми чи ні, але має її – факт.

Демократія працює далеко не ідеально, а розташування Угорщини на карті Європи є стратегічно вагомим; це я лише до того, що Орбан намацав ахіллесову п'яту Європейського союзу.

Природно, що у Брюсселі не хочуть нового "-exit" (якого не хочуть і самі угорці), і він не самий такий хоробрий, за ним стоять великі гроші з Берліна та Будапешта.

Ось чому гіпотетична образа Джорджа Сороса на Віктора Орбана має набувати інших форм, хоча сам Орбан певно не тримає зла на свого духовного вчителя.

Автор : Євген Магда
Читайте також:
Політика
Прокремлівська влада Тбілісі пустилася берега, відверто наслідуючи своїх патронів у Москві й виголошуючи порожні погрози у бік Брюсселю.
06 березня, 21:32
Опінії
Популісти, які працюють в інтересах рф
23 лютого, 14:45
Політика
Хто, як і коли буде демілітаризувати окуповане росіянами Придністров'я "найвеличніший лідер світу" не спромігся уточнити.
20 лютого, 20:53
Світ
Неосоціалісти Альберто Фернандес та Ґуставо Петро виступили за негайні мирні перемовини між Москвою та Києвом без жодних попередніх умов.
12 лютого, 08:00
Політика
Міністр оборони України не спромігся вичистити своє відомство від зрадників і хабарників, але вже мріє про флот.
09 лютого, 21:58
Політика
Латентно-ватний, аполітичний і совковий електорат України отримав свого нового лідера, який прекрасно знає для чого і куди їх всіх вестиме.
22 січня, 09:23