Україна отримає від Польщі та Словаччини «надлишки» MiG-29AS

ПОЛІТИКА
09 березня, 21:30
Україна отримає від Польщі та Словаччини «надлишки» MiG-29AS
Фото: The Insider

Чинний словацький міністр оборони Ярослав Надь підтвердив, що Сили оборони України невдовзі зміцнять повітряну безпеку.

На доказ своїх слів урядовець із Братислави оприлюднив у Facebook аналогічну заяву президента Анджея Дуди, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Станом на сьогодні так звані "надлишкові" літаки, які зберігають на аеродромах Польщі та Словаччини, – повністю справні, функціональні, але до цього використовувалися у навчальних цілях польською армією.

«Польща погодилась на спільну зі Словаччиною передачу надлишків МіГ-29 Україні. Я думаю, настав час ухвалити рішення. В Україні вмирають люди, ми реально можемо їм допомогти, словацькому політиканству нема місця. Це нелюдяно та безвідповідально», – заявив Ярослав Надь.

Водночас ні польський президент, ні словацький міністр оборони не озвучили точну кількість військових бортів, які будуть передані нашим захисникам.

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, що вже цієї весни Повітряні сили Збройних Сил України поповняться трьома авіаланками зі словацьких літаків типу MiG-29AS.

Читайте також:
Світ
Застарілі китайські аналоги совєцьких військових літаків типу "МиГ-19" та "МиГ-21" невдовзі стануть безпілотними літальними апаратами.
07 квітня, 17:18
Світ
Після вчорашнього ефектного прольоту стратегічного ракетного бомбоносця Військово-повітряних сил США на Росії мертва тиша.
12 березня, 21:58
Політика
Повітряний простір над колишньою столицею Російської імперії такий самий дірявий, як і решето, – доведено стратегічним літаком типу "B-52".
11 березня, 21:48
Світ
Авіакомпанія "Антонов" доставила з Франції до США цивільний телекомунікаційний супутник Airbus Defense
27.10.2022, 14:53
Світ
У найближчі два місяці Туреччина представить удосконалений бойовий літак Hürjet
18.01.2022, 17:35
Політика
Залаштункові інтриги Зе-команди на тлі вояжу «президента Голобородька» виходять на новий рівень. Невдовзі ж «вибори, яких не буде».
19:18