Україна посилює стратегічне партнерство з Тайванем

СВІТ
30 березня, 20:17
Україна посилює стратегічне партнерство з Тайванем

Представники міської влади Києва і Тайбея підписали Меморандум про співробітництво на тлі васалізації Москви Пекіном.

Відповідні кадри із без перебільшення доленосного для наших країн заходу оприлюднила громадська організація "Ukraine-Taiwan Forum", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, у рамках укладеної угоди передбачається партнерство між столицями у галузях інфраструктури, освіти, культури та інформаційних технологій.

Зокрема, тайванська сторона заявила, що станом на тепер розглядає можливість власної участі у відбудові Києва після завершення війни проти ресурсної федерації московії.

У рамках візиту делегації Києва до Тайбею також були обговорені проєкти, які можуть бути втілені вже цьогоріч, а тайванський прем'єр-міністр Чень Цзяньжень уточнив, що його країна завжди підтримуватиме волелюбну Україну.

Втім, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Пекін не вважає Київ суб'єктом міжнародної політики, а радше пересиченим західною зброєю та грошима бунтівним васалом Москви.

Читайте також:
Політика
У той час, поки міністр закордонних справ України ганьбиться перед державним секретарем США, його підлеглі працюють у складних країнах.
07 вересня, 18:35
Світ
Пекін продовжує гуртувати довкола себе антизахідну, а отже й антидемократичну коаліцію, куди воліє включити до тепер нейтральну Анкару.
03 вересня, 16:52
Блоги
Міжнародна дипломатія – один із "фронтів", де наша держава все ще обороняється, тому на поміч приходить активна громадськість.
01 серпня, 18:56
Світ
Федеральний канцлер Німеччини виступив сьогодні (14.VII.) на великій пресконференції у Берліні, де відповів на безліч запитань.
14 липня, 18:24
Політика
Ображений комедіант може бути небезпечним, особливо займаючи найвищу державну посаду під час повномасштабної війни.
12 липня, 19:37
Світ
Починається довгий етап у відносинах США та КНР. Відтепер РФ мусить зважати на зміну орієнтирів свого сюзерена – товариша Сі Цзіньпіна.
19 червня, 16:09