Україна скотилася в тоталітаризм

Опінії
18.05.2021, 11:32
Україна скотилася в тоталітаризм

Кличка намагаються максимально дискредитувати, бо дуже хочеться контролювати Київ

інвестиційний банкір

Чи спрямовані атаки на Кличка на боротьбу з корупцією в Києві? Навряд...

Завдання - дуже хочеться Київ. Умови завдання - всіх твоїх людей фіг виберуть кияни. Всі вони пролітають як фанера над Парижем.

Але, блін, хочеться контролювати Київ.

Що робиш?

Є можливість призначити свою людину на главу КМДА. Юридична. Але це не за поняттями. Не відповідає традиціям. Чи не популярно. А ти робиш тільки популярні речі.

Що треба зробити? Дискредитувати главу міста. Щоб зробити призначення своєї людини керувати містом, яке саме собі вибрав керівництво, популярним.

Виконання. На арені силовики. Треба дискредитувати Кличка по максимуму, щоб виступати рятівником Києва та киян від корумпованого боксера.

Чи є проблеми в Києві? Та годі. Чи є корупція в Києві? Та годі.

Але чи спрямовані атаки на Кличка на боротьбу з корупцією в Києві? Навряд чи. Ніхто ж в це не повірить.

Просто хочуть поставити свою людину. Ми бачили таких людей вже сотні. Пташенята Януковича. Міцні господарники. Або просто ноунейм, лояльні, вірні та не дуже талановиті.

Рейдерська схема. Спочатку в Нафтогазі, тепер в Києві. Виглядає це все не дуже пристойно.

Демократія - це процедури та інститути. Процедура виборів один з них. Чи не досконалий. Але найкращий з тих, який був придуманий.

Навряд чи у нас (у них) є в запасі великий урбаніст. Кришталево чесний і талановитий. Розумний і готовий зупинити точкову забудову міста. Готовий підтримувати генплан і не готовий грати в піддавки з забудовниками, які хочуть будувати на місцях парків і скверів.

А якщо так, то треба згадати, що владу в місті Києві обирають кияни. І вони відповідають за свої помилки. Але тільки кияни мають право вибирати владу в Києві. Так працює демократія. І саме кияни обирають. Обирають пробки та інші принади дикого капіталізму. Але мають право робити такий вибір. І мають право думати, що Кличко - кращий мер з тих, хто був. Тим більше всі хто були до нього, були жахливі.

І навряд чи місту хочуть запропонувати когось краще.

А якщо хочете запропонувати, то на наступних виборах буде така можливість. Виховайте талант і спробуйте переконати киян, що він краще.


Останній Бастіон давно попереджає про те, що Володимир Зеленський продовжує узурпувати влада в країні. Він хоче стати другим диктатором сучасної Європи... Хоча статус другого його не влаштує, він неодмінно хоче стати першим посунувши на другу позицію свого ідейного натхненника та політичного кумира Олександра Лукашенка.

Нещодавно Лукашенко підписав закон, згідно з яким:

  • Силовики не нестимуть відповідальності за шкоду, заподіяну в результаті застосування спецтехніки, зброї, спецзасобів та фізичної сили для розгонів протестів.
  • Силовики матимуть право при затриманні проводити особистий огляд громадян, їхніх речей та транспортних засобів.
  • Співробітники МВС також зможуть безкоштовно і без письмової згоди громадян отримувати відомості з інформаційних систем, зокрема персональні дані.
  • Силовиків уповноважили забороняти громадянам вести звуко- і відеозапис, кіно- і фотозйомку того, що відбувається навколо.

Як скоро нам очікувати на відповідний закон в Україні ?

Враховуючи любов Зеленського до турборежимів та співпрацю Єрмака з Лукашенком у "Справі Вагнерівців", ЗеКоманда досить швидко переймає досвід у сусіднього диктатора.

Ми вже бачили як МВС намагається збільшити повноваження недореформованих піліціянтів Авакова.

Україна за керівництва Зеленського продовжує ставати тоталітарною державою.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Війна
Жертвами політичних переслідувань у Криму стали 11 громадянських журналістів
13 серпня, 16:34
Кримінал
У тимчасово окупованих російськими терористичними військами містах і селах Херсонщини та Запоріжжя розгорнуто терор і репресії.
16 квітня, 19:13
Світ
Популярний калмицький етнобренд одягу "4 Oirad" залишає російську федерацію на тлі воєнної агресії проти України.
16 квітня, 07:51
Світ
Суворе життя сповідників ісламу у Туркменістані можна схарактеризувати лаконічно: ходив до мечеті – посидиш у буцегарні.
09 лютого, 08:37
Світ
Поки колективний Захід проводить перемовини з Москвою, Пекін розгорнув черговий наступ на непокірних жителів Тибету.
14 січня, 13:42
Війна
Щоб узаконити репресії на території тимчасово окупованого Криму кремлівська адміністрація вигадала нову тактику.
15.12.2021, 08:01