Україна стане головним центром тяжіння у Східній Європі, – політолог Галлямов

ПОЛІТИКА
29.04.2022, 17:31
Україна стане головним центром тяжіння у Східній Європі, – політолог Галлямов
Фото: Reuters

Недоімперський і неосовєцький поєкт кремлівського бункерного щура зазнав цілковитої поразки через агресивну війну проти незалежної України.

Тепер у Північній Євразії та на Сході Європи головним геополітичним центром буде Київ, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на політолога-міжнародника Аббаса Галлямова.

За словами колишнього кремлівського спічрайтера, перевага російської федерації нині підлягає великому сумніву, адже країна-агресор стала світовим ізгоєм.

«Можна припустити, що зараз Україна стане головним центром тяжіння на постсовєцькому просторі. По-перше, цьому сприятимуть причини моральної якості. По-друге, абсолютно несподівано українська армія виявилася не слабшою за російську; остання ж, навпаки, шокувала своєю повною невідповідністю обіцяному. Ну, і по-третє, економіка. Якщо російська тепер деградуватиме прискореними темпами, то українську після війни всім світом відбудують. Борис Джонсон уже обіцяв "новий план Маршалла", тá й самі українці, як на мене, у сенсі відновлення своєї країни сповнені ентузіазму», – зазначив Аббас Галлямов.

Водночас політолог додає, що Україна взагалі може задати багатьом сусідам антиавторитарний стандарт, адже на відміну від путінської диктатури у нас доволі розвинена та приваблива для інших демократія.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", у російської федерації, яка розв'язала агресивну війну на Сході Європи, немає майбутнього, а для її населення все закінчиться погано.

Читайте також:
Політика
Також планується збільшити шлях до постійного проживання до 20 років.
09:25
Політика
Казахстан та рф підписали Декларацію про перехід міждержавних відносин до рівня всеосяжного стратегічного партнерства.
12 листопада, 19:05
Політика
Президент США Дональд Трамп запропонував адвоката Джона Коула на посаду спеціального посланця Сполучених Штатів у Білорусі.
10 листопада, 07:14
Політика
Раніше Трамп заявив, що Південно-Африканська Республіка більше не повинна бути у складі Групи двадцяти провідних економік.
08 листопада, 11:05
Політика
Саудівська Аравія різко знижує ціни на всі сорти своєї нафти для азійських клієнтів, зокрема для Індії та Китаю.
08 листопада, 09:00