Україна стане головним центром тяжіння у Східній Європі, – політолог Галлямов

ПОЛІТИКА
29 квітня, 17:31
Україна стане головним центром тяжіння у Східній Європі, – політолог Галлямов
Фото: Reuters

Недоімперський і неосовєцький поєкт кремлівського бункерного щура зазнав цілковитої поразки через агресивну війну проти незалежної України.

Тепер у Північній Євразії та на Сході Європи головним геополітичним центром буде Київ, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на політолога-міжнародника Аббаса Галлямова.

За словами колишнього кремлівського спічрайтера, перевага російської федерації нині підлягає великому сумніву, адже країна-агресор стала світовим ізгоєм.

«Можна припустити, що зараз Україна стане головним центром тяжіння на постсовєцькому просторі. По-перше, цьому сприятимуть причини моральної якості. По-друге, абсолютно несподівано українська армія виявилася не слабшою за російську; остання ж, навпаки, шокувала своєю повною невідповідністю обіцяному. Ну, і по-третє, економіка. Якщо російська тепер деградуватиме прискореними темпами, то українську після війни всім світом відбудують. Борис Джонсон уже обіцяв "новий план Маршалла", тá й самі українці, як на мене, у сенсі відновлення своєї країни сповнені ентузіазму», – зазначив Аббас Галлямов.

Водночас політолог додає, що Україна взагалі може задати багатьом сусідам антиавторитарний стандарт, адже на відміну від путінської диктатури у нас доволі розвинена та приваблива для інших демократія.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", у російської федерації, яка розв'язала агресивну війну на Сході Європи, немає майбутнього, а для її населення все закінчиться погано.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Туреччина має намір отримати знижку понад 25% на російський газ - Bloomberg
15:22
Світ
Якщо Іран передасть рф ракети чи допоможе будувати військові виробничі потужності, то він "перетне нову межу".
04 грудня, 12:15
Політика
Також країни прагнуть притягнути рф до відповідальності за воєнні злочини
02 грудня, 10:05
Опінії
Новітня зброя не надається нам через засилля рашистських джеймсів з бондами.
01 грудня, 10:57
Світ
Вплив путіна на союзників дуже крихкий
26 листопада, 13:21
Світ
Кавказький вузол усе більше обростає новими учасниками. Єреван і Баку все ще не є самостійними гравцями навіть на тлі фіаско Москви.
25 листопада, 17:01