Україна трансформувала сучасну війну

ВІЙНА
17.09.2023, 09:29
Україна трансформувала сучасну війну

У Північноатлантичному Альянсі вважають, що Москва досі вірить у здатність перечекати колективний спротив українського народу

Українським військам вдалося змінити сучасну війну, вони продовжують рухатися до перемоги, тоді як російські окупанти втрачають усе більше захоплених територій України.

Про це заявив голова Військового комітету НАТО Роб Бауер під час відкриття конференції Комітету в Осло.

"Щодня ми захоплюємося нашими українськими братами й сестрами у формі. Вони ведуть війну безпрецедентного масштабу… Історичні книги покажуть, що Україна трансформувала сучасну війну. Вони  рухаються вперед кожного дня. Кожен успіх – ще один крок до перемоги", – сказав адмірал.

Він запевнив, що союзники будуть підтримувати нашу державу у виборі на користь свободи й демократії до завершення вторгнення РФ і ще протягом багатьох років згодом.

За словами Бауера, зараз армія держави-агресора продовжує втрачати все більше захоплених українських земель. Московія відчуває вплив економічних санкцій і дипломатичної ізоляції, унаслідок чого вимушена покладатися на ненадійних партнерів і ставати більш залежною від них.

У Північноатлантичному Альянсі вважають, що Москва досі вірить у здатність перечекати колективний спротив українського народу та підтримку з боку всіх партнерів Києва.

"путін хотів, щоб НАТО було розділеним, і здійснив всі можливі спроби для цього. Але ми зараз є більш об’єднаними, ніж будь-коли", – наголосив керівник Військового комітету.

Читайте також:
Світ
Включення скандинавського королівства зі столицею у Стокгольмі до Північноатлантичного альянсу руйнує плани Москви. Балтика на замку!
10 березня, 11:15
Війна
Північноатлантичний альянс вважає, що падіння «Шахеда» у Румунії не було наслідком навмисної атаки.
14.12.2023, 18:55
Опінії
Проте очевидно, що перемогу українці виборюватимуть самі. Захід в особі Північноатлантичного альянсу триматиметься осторонь.
05.09.2023, 18:35
Війна
Вночі російські "Шахеди" впали та здетонували в Румунії
04.09.2023, 11:07
Світ
"Контингент "Вагнера" в Білорусі буде розгромлений польськими військами, якщо вони дійсно спробують перетнути кордон"
18.08.2023, 09:05
Війна
Дати, місця, тривалість програми, все це ще в процесі розробки
27.07.2023, 08:05