Україна завдала дипломатичного удару по підчерев'ю Ірану

ПОЛІТИКА
10 квітня, 19:16
Україна завдала дипломатичного удару по підчерев'ю Ірану
Фото: Shafaq News

Прокитайський авторитрний військово-релігійний режим у Тегерані не зчується, як синьо-жовті прапори майорітимуть на березі Перської затоки.

Адже Україна та Ірак активізують усі наявні механізми двосторонньої взаємодії та започатковують нові, щоби протиставитися вісі зла під проводом Пекіна.

Таку думку після заяви Володимира Зеленського висловив вітчизняний політолог-міжнародник і військовий аналітик Назар Приходько, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Фактично, Київ завдав напозір не дуже помітного, але болючого удару по підчерев'ю диктатури іранських аятол, які постачають різного роду зброю російським окупантам.

Як відомо, Тегеран закликає створити "єдиний фронт" проти західних демократій, у першу чергу – проти Ізраїлю і США, а вже потім – України, котра не має бажання плазувати перед азійськими деспотіями.

«А з Іраком красиво у Зеленського вийшло... Що таке Ірак у сучасних геополітичних реаліях? Це – "анти-Іран", можна і треба так сказати. Ну, і ще свіжою є пам'ять про Ірако-Іранську війну 1980-1988, яка завершилась у нічию забравши життя 700-800 тисяч людей загалом. Про вплив США на Ірак зараз годі й казати, тому ще раз: красиво вийшло», – зазначив Назар Приходько.

Водночас на сьогодні вважаємо поспішними подібні "переможні реляції" з приводу відновлення діалогу між Києвом і Багдадом, оскільки в Іраку досі сильним є вплив проіранських сил.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує про те, що комуністичний Китай став основним "сірим кардиналом" на Близькому Сході, де вже вивітрився вплив РФ і США.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Мало того, що палестинський народ роками зазнає фізичних утисків, терору і переслідування, так тепер його намагаються позбавити історії.
11 вересня, 20:21
Світ
Тисячі ізраїльських протестувальників заблокували автомагістралі, що ведуть до Єрусалиму, Хайфи та Тель-Авіва
12 липня, 10:25
Світ
Професора Мічіо Каку зацікавило місто майбутнього NEOM.
03 липня, 23:46
Світ
Ізраїльська армія почала масштабну військову операцію проти табору Дженін на півночі Західного берега.
03 липня, 08:34
Світ
Американські військові стурбовані тим, що росіяни регулярно порушують правила використання повітряного простору
15 червня, 08:50
Війна
Тегеран і Кабул офіційно не воюють один проти одного, хоча нещодавні події на кордоні двох південноазійських країн свідчать про зворотне.
28 травня, 18:56