Українці десятиліттями відчували «Russian Studies» на власній шкурі

24 липня, 16:48
Українці десятиліттями відчували «Russian Studies» на власній шкурі
Фото: Facebook

Добре вихованих завжди тягне до пришелепкуватих. Як скажімо французьких чи італійських співаків до російської публіки.

Часто доводиться чути від американських колег, значно рідше від західноєвропейських (і ніколи від центральноєвропейських): «Ну що ви можете розповісти нам про росіян? У нас десятиліттями велися "Russian Studies", а у вас що?».

А у нас ці студії на власній шкірі. Можемо показати залікову.

Вони читали "Злочин і покарання", а ми бачили як злочини, так і покарання. Вони читали "Ідіота" та "Біси", а ми з ідіотами та бісами зустрічалися в реальному житті.

Вони читали "Війну і мир", а ми бачимо війну і мир на власні очі. Адже, Чим далі люди живуть від Росії, тим кращої вони про неї та її населення думки.

Українці десятиліттями відчували «Russian Studies» на власній шкурі_1
Автор : Валерій Пекар
Читайте також:
Війна
Навіть, якщо весь світ виступить проти сіоністського режиму, державне утворення Ізраїль не зупиниться. Палестинці ж страждатимуть і надалі.
14 листопада, 10:09
Світ
Адміністрація президента Джозефа Байдена підтримує дії ЦАХАЛ. Проте водночас закликала дотримуватися міжнародного права.
03 листопада, 09:18
Війна
Прифронтовий обласний центр страждає від окупантів навіть після вигнання їх із Правобережжя. 29-30 жовтня росіяни обстрілювали Херсон.
30 жовтня, 09:52
Війна
Вночі 28 жовтня окупаційно-терористичний контингент завдав чергового удару по Правобережній Херсонщині. Ворог обстріляв багатоповерхівки.
28 жовтня, 14:00
Війна
Навіть по смерті Нестор Іванович дратує окупантів із Московії. Але пам'ять про командувача Революційної повстанчої армії України незнищенна.
15 жовтня, 11:34
Війна
Уже півтора року північні та східні сусіди України спільними зусиллями здійснюють криваву воєнну агресію, підставляючи один одному плече.
03 вересня, 20:07